Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/1231 anonim ***** válasza:

Barnarizs a netről rendelj szerintem ovu tesztet, mert úgy sokkal olcsóbb én is volt, hogy boltban vettem, de úgy elég drága. Darabja úgy 100-150 Ft-ra jön ki.

Nettus nagyon eltűntél pedig tényleg kéne csinálnod egy terhes tesztet, vagy már meg is csináltad?

A mensimet 19-re írta be. Képzeljétek most 2 napja már nincs ugye vérzésem, most meg megint barnázok nem vészesen de pecsételően. Ezen kívül nincsen semmi bajom, nem értem miért lehet.

Orsi

2011. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/1231 A kérdező kommentje:

Orsi! Nekem egy ideje, 8-9 hónapja talán, de nem tudnám megmondani pontosan, úgy jön meg, hogy előtte pár nappal néha van egy kis vérzés. De minimális, inkább csak pecsételő. Aztán megjön, három nap után semmi, egy nap semmi, aztán megint belehúz. Az már nem olyan nagy vér, de kell még hozzá betét. Tampon már nem.


Én sem tudom, hogy mi lehet az oka, de nem gondolnám kórosnak.

2011. okt. 25. 13:36
 143/1231 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen már és csak barnázás ez általában eltart a 14 napig. Amikor egyszer ezt említettem orvosnak azt mondta kicsit ez nem normális. Nem gondolnám, hogy valami bajom van , de lehet hormonális, mert amig a clostit szedtem nem volt ilyen.

Orsi

2011. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/1231 anonim ***** válasza:
hú csajok jó lemaradtam!!mizus veletek??szorgalmasan mérem a hőm!mikor mién!tegnap 36,6 ma csak 36,3.bocs,hogy nem írtam de annyira fáradt vagyok(voltam)azért sem írtam!na mindegy!!terhességi tesztet még mindig nem csináltam!!tudom hülye vagyok de nem csinálok!!biztos nem vagyok terhes mert a hőm is bizonyítja most ebbe a hónapba belehúzunk a baba projektbe!majd meglátjuk mi lesz!!nekem elég nehéz rázós elmennem a házi orvoshoz vérvételt kérnem mert valakinek el kellene kísérnie mert hajlamos vagyok a rosszullétre!most ugye úgy van,hogy égyomorra kell megcsinálni a vérvételt??mert ha igen akkor rosszul fogok lenni!mert ha reggel felkelek már akkor eszek meg kávézok meg akkor is ha haza jövök!mire oda érek az orvoshoz eltelik legalább 4-5 óra és tuti rosszul leszek!!a fáradságon kívül nem érzek semmit a hányingerem is elmúlt (valószínű a gyógyszertől voltam rosszul suprady-től)Nettus!!
2011. okt. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/1231 anonim ***** válasza:
Nettus!tudom h fiatal vagyok ezekhez a dolgokhoz, de mikor elterveztük h szeretnénk babát olvastam egy csomó dolgot!Az egyik nő azért nem esett könnyen teherbe mert reggel mindig kávézott, és mikor abba hagyta megfogant a baba!NEM biztos h a kettőnek köze van egymáshoz, de egy próbát megérne!:)
2011. okt. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/1231 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!


Tegnap újra ovuteszteltem, kettőt is, mert az elsőt elfelejtettem időben megnézni... de egyébként mindkettő pozitív, és a minimikroszkópom is kezd páfrányosodni.Meg a hasamon is érzem, hogy hamarosan.


Úgyhogy este akcióra fel!

2011. okt. 26. 08:09
 147/1231 anonim ***** válasza:
szia!különben van abba ráció amit írtál a kávéval kapcsolatba de nekem szükségem van a kávéra mert 3:45-kor kelek!már így is lecsökkentettem a kávé adagomat 3-4-ről 2 kávéra!!amúgy veled mizus??te most hol tartasz a ciklusodba?nekem a pé-m elvileg nov.1-jén lesz de már nem vagyok semmibe biztos!!nettus!!amúgy téged hogyan szólíthatunk(szólíthatlak)??
2011. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/1231 anonim ***** válasza:
szia barnarizs!!mi már hétfőn elkezdtük a baba projektet!!még nincs pé-m de biztos ami biztos!majd meglátjuk mi sül ki belőle!!nov.1-jén lesz a pé-m!!
2011. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/1231 anonim ***** válasza:
ez a fránya csoki függőségem!!állandóan csokit ennék!!más nagyon nem is kell képzeljétek!john cena tök király!van egy jó száma állandóan azt hallgatom!!az előző is én voltam!!nettus!!
2011. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/1231 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél szólíts nyugodtan Sacinak!:) én szombaton tesztelek!remélem sikerrel!:)én kávé helyett kakaózom!:)én erről nem tudok leszokni:)
2011. okt. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!