Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja november 9- re?

Ki nem várja november 9- re?

Figyelt kérdés

Ki nem várja november 9- re?


Tudom,hogy addig van még majdnem két hét, de én már túl vagyok a peteérésen, a szükséges időben megtettük a magunkét.


Kíváncsi vagyok, hogy ki hogy éli meg az előttünk álló két hetet.


2011. okt. 28. 13:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 Adrika ***** válasza:

Neked is óriási GRATULA!

Csak így tovább babócák,gyertek csak,agyon várunk benneteket :)

Kleopátra89!

Te is komáromi vagy esetleg? ;)

Ha nekünk pozi lesz a teszt 1 hét múlva én megint itt szeretnék szülni,Szőnyben :)

Te kihez jársz?

2011. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
Clearblue teszteltem. Es Angliban elek. Van mar egy 2 es fel eves kisfiam. Remelem ez lany lesz. :)
2011. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:

PA,

nekem ebben a hónapban lesz 3 éves kisfiam:)

és mi is lányra gyúrunk:)

2011. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Pozitív tesztelőnek GRATULÁLOK!


Én ma nem bírtam ki, és vettem 3 db tesztet, az itthoni kettő mellé...


A férjem folyton rágja a fülem, hogy csináljak tesztet, meg mikor derül már ki. Tényleg jobban izgul, mint én.


holnap reggel tesztelek egy 10- es erősségűvel. Elég korai, 23. nap, de lesz ami lesz. Aztán valószínű hétfőn reggel legközelebb, szintén 10- es erősségűvel. Az már a 26. nap lesz. Meg van még egy Clearblue- m, azzal meg majd kedden. És ezen kívül is van még két tesztem itthon.... Tiszta bolond vagyok, de úgy voltam vele, hogy inkább legyen itthon, mint hogy szeretném megcsinálni, és nincs.

2011. nov. 3. 21:22
 65/88 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Na milyet teszteltél????

2011. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:

PA,

Kedves Kérdező:) Én is pont ma vettem az itthoni 3 tesztem mellé egy negyediket... és majdnem egy ötödiket is,de megálljt parancsoltam magamnak:) így "csak" 4 tesztem van itthon. én úgy gondoltam hétfőn tesztelek elsőre...

persze ma reggel nem bírtam magammal és teszteltem egyet az ovu teszttel. látszott a halványka csík. mai napom a 9.

dpo...vagy milyen napom. de nem fogok ovu teszttel kísérletezgetni,mert olvastam sok rosszat róla:) marad a Hcg teszt.

melleim változatlanul fájnak, más "bajom"nincsen....

2011. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
A clearblue a legerossebb 50 erosegu. Miert nem azzal tesztelsz eloszor?
2011. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 Adrika ***** válasza:

Én 10-ére nem várom.Most csináltam egy tesztet kíváncsiságból. és halvány pozi lett.

Ti hinnétek neki?

Ha volt 23-án peteérésem,akkor a 12.dpo-n vagyok

ha csak 27-én,akkor a 8-on!

2 gyereket szültem már és úgy érzem,nem csal a teszt!

De lehetséges,hogy ilyen hamar kimutassa?

2011. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:

PA,

Adrika szerintem hihetsz neki. ezek szerint 23-án volt p.érésed. bátor vagy,h teszteltél:) hajrá!!

Kíváncsian várom a fejleményeket. De még nem gratulálok,mert 10-e még messze van, viszont a pozi az pozi:)

2011. nov. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 Adrika ***** válasza:

Kedves PA!

Azóta tegnap és ma reggel is csináltam és mindegyiken halvány pozi eredményt kaptam!

És...25ös erősségűvel,nem is 10-essel,ahogy többször olvastam,hogy az érzékenyebb!

:)

Nektek is hasonló jókat kívánok és remélem nem lesz gond és jól megtapadt a babánk!Majd még írok!

2011. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!