Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja november 9- re?

Ki nem várja november 9- re?

Figyelt kérdés

Ki nem várja november 9- re?


Tudom,hogy addig van még majdnem két hét, de én már túl vagyok a peteérésen, a szükséges időben megtettük a magunkét.


Kíváncsi vagyok, hogy ki hogy éli meg az előttünk álló két hetet.


2011. okt. 28. 13:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 A kérdező kommentje:
Nagyon nehèz nem beleélni magad, főleg úgy, hogy ilyenkor az ember akarva-akaratlanul is a tüneteket keresi, figyeli.
2011. okt. 29. 12:58
 22/88 Adrika ***** válasza:

Kedves 82%-os válaszoló!

Nov.12-re nem várod és a dokid már azt mondta,csinálj hétfőn,vagy kedden tesztet?

Nem korai még?

2011. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 Adrika ***** válasza:

Bocsi,elnéztem,ketten vagytok 82%-osak :)

Te nem várod 3-ra,vagy 8-ra,ugye?

2011. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:

Adrika!


igen, én vagyok aki nem várja 3.-ára vagy 8.-ára.

Az az igazság hogy magam se tudom hányadikára ne várjam, az utóbbi időben össze vissza jött meg. Épp ezért sűrűn jártam a dokimhoz és néztük a peteérést.


Azért mondta hogy csináljak tesztet, mert nagyon vastag a méhfalam (ezt meg is mutatta uh-on) és azt még hozzátette hogy gyanús vagyok. :-)

Ráadásul látott előtte kb. 20 nappal és akkor nem volt ilyen vastag.


Te érzel valamit?


Nekem ma is szurkált a hasam, bár ez most nem volt olyan erős mint az utóbbi napokban, inkább a derekam fájdogál.

2011. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:

Adrika! előző vagyok!


Bocsi kicsit zavarosan írtam, mert magam is össze vagyok zavarodva.


Szóval leírom röviden a lényeget:


Szept. 18-án jött meg (akkor 38 napra, előtte nyáron már így rendetlenkedett és voltak ilyen csúszások). Ezután október elején Szerdai nap) voltam a dokimnál aki látott szép nagy tüszőt és azt mondta hétvégére megreped. Bőszen gyűrtük a lepedőt a párommal. Erre utána köv. keddi napon barna maszatolásom volt, nagyon kevés, ez eltartott péntekig volt egy minimális vér is csütörtöki nap, rózsaszínes. Hívtam a dokim hogy valami bibi van, ez mi most akkor menstruáció?

Mert annak elég fura, mivel hogy ha én menstruálok akkor aztán elönt a vér rendesen és kb. majdnem óránként cserélek tampont. De most egy szupervékony (fél cseppes) tisztasági betét nem telt meg egy nap alatt.

Megbeszéltünk egy időpontot másfél hét múlvára (azaz most szerdára) és ekkor először azt mondta lehetséges hogy előbb repedt meg a tüsző mint vártuk és ez mégis menstruáció volt, de aztán számolgatta a napokat és rájött hogy az menzesz még nem igazán lehetett (tüszőrepedés után 2-5 nappal menzesz?)

Vagy a másik teóriája még vizsgálat előtt az volt, hogy lehet nem is repedt meg a tüszőm.


Na aztán elkezdett vizsgálni, és akkor annyira bámulta a monitort hogy már megijedtem hogy baj van. És akkor azt mondta visszaszívja amit eddig mondott. Én meg: Mégis most mi van?

És annyit mondott korai terhességre gyanakszik, mert rendkívül vastag a méhfalam (ezt meg is mutatta). De azt mondta ez nem 100%. Többet ugye még nem látott. Ezért mondta hogy ne éljük bele magunkat.

Csak hát olyan nehéz...


Erre mondta hogy ha hétvégén nem jönne meg akkor csináljak tesztet.


Mert ugye ha a szept-i menzeszt vesszük alapul, akkor már meg kellett volna jönnie akkor is ha 28 vagy 38 napos lenne.


De totál tanácstalan vagyok hogy mi volt az okt. 11.-i barnázás? Most az menzesz volt vagy nem? Ezért nem tudom hogy várjam-e ne várjam-e nov. 3-ra vagy 8-ra vagy tudom is én már mire.


Hjjjaaaajjj!

2011. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 A kérdező kommentje:

Olyan nehèz ilyenkor. Az utóbbi 4 hónapban nekem kèt ilyen fura tünetem volt. Egyszer megjött 28 napra hajszàl pontosan, de 3 napig tartott, ès napi egy tisztasàgi betèt elèg volt, ami soha nem volt jellemző.


A màsik az előző ciklusban volt, fèlidő utàn, együtt èrünk utàni 4. napon maszatolàs-rózsaszínes vérzès, de csak wc papíron.


Egyikre sincs magyaràzat...

2011. okt. 29. 21:02
 27/88 Adrika ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Hát ez tényleg elég zavaros volt :)

Szerintem csinálj egy tesztet 3-a körül és meglátjátok!

Az már nincs messze :D

Szorítok a + eredményhez!!!

2011. okt. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim válasza:
Már nincs sok :-) Szeretnék már tesztelni és egy hatalmas nagy POZITÍVAAAT !!!! :-))
2011. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:

PA vagyok,

nagyon de nagyon fájnak a melleim, pláne estére.... egyenlőre más tünetem nincsen!

2011. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 Adrika ***** válasza:

Kedves PA!

Szerintem ez már egy biztató jel :)

Többiek!

Ti nem éreztek hasszurkát minden nap(nálam más-más időben),de többnyire a bal oldalon,ahol akkor is szurkált,mikor peteérésem volt.

Hm?

2011. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!