Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja november 9- re?

Ki nem várja november 9- re?

Figyelt kérdés

Ki nem várja november 9- re?


Tudom,hogy addig van még majdnem két hét, de én már túl vagyok a peteérésen, a szükséges időben megtettük a magunkét.


Kíváncsi vagyok, hogy ki hogy éli meg az előttünk álló két hetet.


2011. okt. 28. 13:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
Igaz, én 3.-ára nem vártam,de tegnap meg ma csináltam 1-1 tesztet és előmászott nagy nehezen a 2. csík :) Sok ilyet kívánok nektek is!!!
2011. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:

PA,

köszönöm a biztatás kedves kérdező:) Remélhetőleg minden jól alakul most!!! melleim nagyon fájnak!!!!!!!!!! minden délután émelygek, álmos vagyok. ma egész nap iszonyú szomjúság gyötör. ez nem tudom mitől van. nem ettem olyat, amire ennyit innék.... gyomrom ég már 2 napja...ami fura,mert nem szokott. petefészkem hol fáj,hol nem.

gondolkoztam, elkezdem pénteken a jóstesztelést....DE sok rosszat olvastam róla. nem tudom érdemes e ezzel foglalkoznom!!!???

hétfőn viszont fogok tesztelni. van 3 one step 10-es érzékenységű tesztem. gondoltam nem várok szerdáig vele!!

2011. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:

PA,


Kleopátra89 hatalmas Gratula!!!!!! neked voltak tüneteid???

2011. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
Persze hogy voltak, még most is olyan érzékenyek a melleim, és fájnak szinte. Ma reggel hányingerem volt (pedig ez a 2. terhességem, elsőnél nem volt) Sokat pisilek, és furán éreztem magam napok óta, ezért mertem tegnap este már megcsinálni a tesztet :) És a röhej az egészben az, hogy már letettem a babáról, ugyanis nem akkor voltunk együtt mikor szurkált a petefészkem(ovu-nál). Nálatok mi a helyzet? Lesz még vkinél baba? Úgy örülnék neki!!
2011. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 A kérdező kommentje:

Nekem még csak nov. 9- én lesz a 28. nap, de az utóbbi három alkalommal 30 napos volt a ciklusom, így nem is tudom, hogy mikor teszteljek.


De én is nagyon szarul voltam este. Érdekes, remélem ma megúszom.


Kleopátra, gratulálok! Nekem elég, ha csak egy pozitív tesztet kívánsz, és nem is nagyon akarok többet tesztelni.


Vagyis mivel kettő db van otthon, lehet az egyiket megcsinálom 9- én, a másikat meg 11- én. Mindkettő 25- ös erősségű.

2011. nov. 2. 14:48
 46/88 anonim ***** válasza:
Gratula Kleopatranak. En sem varom holnapra. Tuneteim hol vannak hol nincsenek, felek csak bekepzelem oket. Ma majd nem leszakadt a derekam. Multheten ugy fajt a mellem, ma semmi erzekenyseg. Tobbet pisilek mint szoktam. De ami most nincs, nem kivanom a piors eteleket( menszikor mindig csak aazt eszek) :). Szoval nem tudom, de csak holnap fogok tesztelni ha nem jonn meg.
2011. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem jó ha vársz 9.-ig a teszttel, addigra ki fogja mutatni ha van vmi.(nekem 32 naposak a ciklusaim általában elég pontosan megjön) Bármilyen is lesz az eredmény,remélem beszámolsz róla. :)
2011. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:

Jah, és köszönöm a gratulációkat,nagyon aranyosak vagytok! :)

Utolsónak: én nem tudnék várni, én megcsinálnám ma :D

Én tegnap az esti vizeletből csináltam a tesztet,mert nem tudtam várni, és már akkor kimutatta, 25-ös erősségű teszt volt :)

2011. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, meg varom a holnapot mar ennyit kibirok. De meg irom mi lett az eredmeny.
2011. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:

PA,

Nekem a mellfájdalom a legerősebb tünetem, meg van amikor idegesít, ha a petefészkemhez ér a nadrágom. Tudom,ezek jó jelek:) remélem is,mert épp a napokban mondtam férjemnek,ha nem jön össze a testvér akkor egyke marad a fiam.

elegem van, hogy úgy kezdem a hónapot, menstruálok utána 8 napig nem fáj semmim, aztán jönnek a peteérős iszonyú fájdalmak, aztán az a még rosszabb mellfájdalom. 28 napból 20at végig szenvedek....

remélem végre sikerül,mert most fájnak legjobban a melleim!!

2011. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!