Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja november 9- re?

Ki nem várja november 9- re?

Figyelt kérdés

Ki nem várja november 9- re?


Tudom,hogy addig van még majdnem két hét, de én már túl vagyok a peteérésen, a szükséges időben megtettük a magunkét.


Kíváncsi vagyok, hogy ki hogy éli meg az előttünk álló két hetet.


2011. okt. 28. 13:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 Adrika ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem okt.13-19-ig volt meg a havim(elég rendszertelen sajnos,28-33 napos),de 24-én fájt a méhem tájékán.

Nem tudom,pé-nek korai lehetett,vagy mégis megeshet???

Hétfőtől ovu tesztet használok minden nap,aszerint tegnap(27-én)volt pé-m,szurkált is s bal petefészkem.

És nov 10 körül nem várom!Nem vezetek hőgörbét,de tegnap óta 37,1-37,2 a hőm(remélem nem vmi betegség miatt).

Nem tudom,ez jelenthet-e vmit?

Szerintetek?

Szurkolok minden babára vágyónak!

2011. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim válasza:

Így innen nem tudunk választ adni :) Persze, jó hallani: Igen! Nagyon esély van rá! :-)

De egyértelmű választ csak a teszt fog majd adni. :)

( Ja, és Te is írd meg, hogy mi lett az eredmény!! )

2011. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 A kérdező kommentje:

Nekem 28 vagy 30 napos szokott lenni a ciklusom. A kettő között àltalàban nem, ez a kèt nap a jellemző.


Èn palàstfű teàt iszom a beàgyazòdàsèrt+ Elevitet+Golda át szedem.

2011. okt. 28. 21:05
 14/88 A kérdező kommentje:
pfù, most nèzem. Golda=folsav
2011. okt. 28. 21:15
 15/88 Adrika ***** válasza:

Én is mindenképp írok,ha lesz vmi!

Én Gravidát szedek néhány napja.

De jó,hogy megint este van,így ébredés után még közelebb leszünk a naphoz,mikor végre használhatjuk a terhességi tesztet is :)

Hajrá lányok! :)

Egyébként megkérdezhetem,honnan vagytok?

2011. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:

PA,

Nekem is kedden-szerdán mutatott az ovu teszt pozit! együtt is voltunk! MEglátjuk:) Azóta fáj a petefészkem:)

Szintén 9-ére nem várom.

én is megteszek mindent: Elevit+folsav, Ovu teszt, ovu mikroszkóp, pedig mindig érzem a peteérős fájdalmat, de biztosra akartam menni:)

Drukkolok mindenkinek! írok ha észlelek változást!

én is minden nap fellesek erre a kérdésre:)

2011. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!


Èn sajnos teljesen elbizonytalanodtam. Tudom, hogy a jelentősège 0, de nem bírtam ki, ès este (11) hőmèrőztem, ès 36,4 volt. Tudom, hogy nagyon alacsony az alaphőm, de ez akkor is kevèsnek tűnik.


A hangulatok mínuszban, nem is tudom, hogy tènyleg akarom- e èn ezt az egèszet.

2011. okt. 29. 08:34
 18/88 anonim ***** válasza:

Mindig este hőmérőzöl?


Nekem a dokim mondta hogy mindig ugyanabban az időpontban kell, kora reggel úgy hogy még az ágyból sem kelsz ki. Nem voltál még wc-n sem. Ébredés után azonnal.


Ne izgulj, nem jelent semmit hogy este milyet mértél.


Az utolsó mondatod nem értem, most akkor mégse akarsz babát?

2011. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 A kérdező kommentje:

Nem szoktam hőmèrőzni, meg tudom èn, hogy reggel kell, azonos időben, èbredés utàn rögtön.Cask olyan kívàncsi voltam. Reggel is mèrtem, 36,3...


Szeretnèk babàt, persze, csak olyan nehéz ez a két hét, és kicsit csalòdtam is a mèrès miatt.

2011. okt. 29. 11:48
 20/88 anonim ***** válasza:

Persze, tudom én hogy nehéz kivárni ezt a 2 hetet. Nekem is az...

Én meg olyan lökött vagyok, hogy a dokimmal megbeszéltük hogy nem élem bele még magam,( hisz a megvastagodott méhfalon kívül mást még nem látott), és megfogadtam magamnak is hogy magamban tartom és nem mondom el a páromnak amit a doki mondott.... de... azt hiszed kibírtam?!

Hát nem! Most meg a Drágám folyton kérdegeti hogy vagyok, fáj-e a hasam stb.

Jajj nem akartam, mégse tudom tartani a szám!!!

Most mekkora csalódás lesz, ha mégsincs semmi!!!!

Mérges vagyok magamra, nagyon. Közben meg folyton csak ez a téma jár a fejemben.

Dokim szerint hétfő-kedden csináljak tesztet... de nem merek.

Lökött vagyok, igaz?

2011. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!