Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval létezik, hogy terhes...

Szóval létezik, hogy terhes vagyok és a tünetek ilyen hamar jelentkeztek? A legutóbbi menzeszem előtt fogamzásgátlót szedtem évekig, szóval csak most hagytam abba! Zsó

Figyelt kérdés
A "problémám" a következő: menzeszem után rögtön nekiláttunk a férjemmel a babaprojektnek, ez pont két hete volt, azóta folyamatosan próbálkozunk! Pár napja azonban rendkívül fáradt vagyok, émelygek, hánytam is többször (nem reggel, hanem délután), a mellbimbómon pedig ilyen kis ici-pici fehéres dudorkák jelentek meg, de nem feszül és nem érzékeny, ja és a hasam is görcsöl és a derekam is majd leszakad, mint a mikor menzesz előtt vagyok! A menzeszemnek másfél hét múlva kell megjönnie, remélem nem fog), tehát még csak tesztet sem csinálhatok, mert még az is korai!
2011. nov. 10. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/351 Szundika20 ***** válasza:
Hát hátha a mikulás hozza nekem:D én azt kérem tőle!!:)
2011. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/351 A kérdező kommentje:
Én is a Mikitől kértem ezt a férjemnek ajándékba (MEG PERSZE MAGAMNAK)Nekem még nem jött meg, ez a 3. nap, de ma reggel - lett a teszt, szóval nem tudom mi van!
2011. nov. 21. 11:02
 33/351 Szundika20 ***** válasza:
Milyet vettél? 10ml-et? mert az a legérzékenyebb... én is néztem 7végén a dmbe ezt a híres Clear Blue tesztet 2000 ft...és már annak ki kéne mutatnia esetleg ha gondolod próbáld ki azt...hátha... Esetleg nem jártas valaki ebbe a hemoglobin témába? mert azt hallottam hogy ha alacsony akkor nem fog megfoganni a baba. . . de nekem az értékhatárok között van de viszont a mch és mcv alacsonyabb ez befolyásolhat valamit?
2011. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/351 A kérdező kommentje:

Én sajna ehhez nem értek! De hátha válaszol valaki! :)

ClearBluet csináltam, de nem a 10-eset, hanem 50-eset, rendeltem a netről 10-set és hétvégén megint megpróbálom. Attól félek tényleg a gyógyszer abbahagyása kavart be és nem is működik a petefészkem a sokévi gátlás miatt! :(

2011. nov. 22. 09:37
 35/351 A kérdező kommentje:
Ja és folyamatosan "mindjárt megjön" érzésem van. Nem tudom ez mi lehet!
2011. nov. 22. 09:44
 36/351 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy folyamatosan megjön érésed van még semmit nem jelent. A tesztekről szerintem annyi, hogy mindegy milyet csinálsz, mert elvileg mindnek ki kellene mutatni. Előző tehsségeimnél 1 hét után csináltam és + volt azonnal.

Drukkolok neked, mert csak te maradtál, én is a mikulástól kérem majd meg szülinapomra, mert dec 4.-én leszek 30 :):):)

(a másik okt.22-es) :)

2011. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/351 A kérdező kommentje:

Hát ez az! Semmit nem jelent! Most kb abban a szituban vagyok, hogy ezek a dolgok, amiket érzek lehetnek 3 ok miatt: 1. meg fog jönni (késve, de megjön), 2. terhes vagyok, 3. a gyógyszer abbahagyás bekavart! Nincs mit tenni csak várni, hogy mi lesz és megpróbálni nem agyalni! Jövőhétre van időpontom a dokihoz rákszűrésre, majd megbeszélem vele is, hogy mi van, ha addig nem derül ki, de remélem egy + teszttel megyek hozzá!!! :)


Remélem összejön neked is! Szép kis szülinap lenne!!!! :)

2011. nov. 22. 10:04
 38/351 Szundika20 ***** válasza:
Hát szerintem az 50-es az nagyon sok azért írtam h próbáld meg a 10-el mert ha az vagy annak már mindenképp ki kell mutatnia!:) Én is drukkolok neked hogy legalább neked sikerüljön!:) És kettőnknek meg majd hozz a mikulás!:)megkérjük szépen legyen velünk ilyen kedves!:)
2011. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/351 anonim ***** válasza:
100%

Oksa csajok, majd a mikulás bácsinak én is írok :):)a ti/te ügyetekben is.

Jó hogy mégy nőgyógyászhoz, mert legalább megtudod mi van :)... azért még mindig szurkolok neked :).

Ha van fejlemény akkor írok és hogy ne írjam már ki állandóan, hogy az okt. 22-es így Nikovant írok :).

2011. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/351 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem mi újság kedves kérdező?!

(Nikovan)

2011. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!