Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babát szeretnének, de...

Akik babát szeretnének, de most v mostanában megjött nekik van kedvük átbeszélgetni a következő ciklusig?

Figyelt kérdés

tudom,hogy ilyenkor új lendület és újabb remények vannak, mi is már 6 hónapja próbálkozunk, de gondoltam most ,hogy ez a hónap gyorsabban teljen összeülhetnénk páran és elmulathatnánk az időt a következő hajráig :)


mindenki írhatna magáról pár dolgot stb.. ki hány babát tervez, neveket gondoltak e már stb...


2011. nov. 10. 23:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
sziasztok.én Zala megyei vagyok.
2011. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Köszönöm Bagoly, kedves vagy! Én is ebben reménykedem, hogy majd eljön a mi időnk is csak hát elég türelmetlen vagyok már. Sajnos. Néha már teljesen irracionálisnak tűnik, hogy valaha lesz nekünk babánk.

Én elhiszem, hogy mindegy hányadik baba nem jön, az ugyanolyan fájó. Csak (és szerintem a többiek is erre gondolnak), nekünk gyermekteleneknek még ott van az a gondolat is a fejünkben, hogy mi van ha egyáltalán nem lesz/lehet gyermekünk?! Persze ezt azonnal el kell hessegetni!

:-) Adri voltam

2011. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Ja és Baranyában élek!
2011. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

én miskolci vagyok :)


van valakinek valami taktikája erre a hónapra?

vagy ti most taktika nélkül csak úgy próba szerencsére tervezitek a hónapot?

2011. nov. 11. 23:27
 15/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekünk van 5 hónapos kislányunk. :) Tudom könnyű mondani, de én azt javasolnám Nektek, hogy legyen e hónapban az a taktika, hogy nincs taktika. :D Max annyi, hogy amennyiszer csak lehet szeretitek egymást.

Gondolom az a válaszoló, aki már 31 hónapja várja a kis csodáját, már ezen a verzión is túl van. Neki sajnos szerintem nem tudok újat mondani. :( Ne adjátok fel, lehet a mostani a Ti hónapotok! Szurkolok!

Egyébként Pestről írok. Mi két babát szeretnénk. :) E hónapban inkább csak gyakorlunk.

Kedves kérdező! Azt hiszem Te írtad, hogy akiknek van már babájuk nekik kicsit egyszerűbb a helyzetük. Természetesen van igazság abban, amit írtál. Nálunk nagyon korán érkezett az angyalka (2. hónapban összejött), így kicsit most épp attól félek, hogy mi van, ha a kis tesó többet várat magára. :S Félek, hogy ha mondjuk fél évet kell várnunk, akkor ki fogok akadni. Félek, hogy esetleg kiderül, hogy csak egy babánk lehet (akármilyen egészségügyi okból)Úgyhogy így sem annyira egyszerű! Remélem nem így lesz! :) Csak pozitívan!


Gigi

2011. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Én pont ma vettem ovutesztet, aztán meglátjuk mi sül ki belőle. Az első gyerek is így jött össze, bár akkor még nem voltak középidős fájásaim, mint most.

Budapesti vagyok egyébként, 5. válaszoló voltam.

2011. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

kedves utolsó előtti

igazad van, tényleg nem könnyű ez azoknak sem akinek esetleg már van gyerekük :)


tegnap beszereztük a pre seed-et + ovutesztet

biztos ,ami biztos :D


de a tapasztaltakból kiindulva, ha lesz 1 gyerkőc már és a tesóra gyúrúnk azt jó időben el fogjuk kezdeni, mert ha arra is hónapokat , éveket kell várni.....:(

2011. nov. 14. 14:20
 18/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én vagyok a 31 hónapja próbálkozó. Hát mára vártam, de késik. Teszt nagatív, kicsit görcsölgetek gondolom majd holnap. Én ebben a ciklusban elmegyek endokrinológiára antitest szűrésre meg terheléses vércukorvizsgálatra. Hátha a pajzsmirigyemmel van valami gond. Aztán én folsav+B vitaminokat+méhpempőt eszek + ovu mikroszkópot használok, a férjem meg Maca Vibe-t +multivitamint szed. Ja meg a nőgyógyászomat is meglátogatom mert lejárt a citológiám + szeretném kikérdezni a laparosztópiás és a hysteroscopiás beavatkozásokról és hallottam egy olyan vizsgálatról is ahol a nő cervix váladékát vizsgálják, hogy nem öli-e meg a spermákat. Mert ilyen is van, hallottatok róla? Az egyik ismerősömnek most született meg a lombik babája, és emiatt nem lehetett nekik természetes úton babájuk. Kicsit hosszúra sikeredett. :-)

És még annyit, hogy mi eredetileg 2 gyermeket szerettünk volna, de én megmondtam a férjemnek hogy ezek után hogy ennyit kell várnunk az első babánkra, ahány gyermekünk megfogan annyi lesz. :D

2011. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó! Ez aranyos volt... :D de teljesen megértelek! :D Egyébként bocs, hogy megkérdem, lehet, hogy butaság, de nem vagytok vegetáriánusok? Azt hallottam, az sem tesz jót a férfiaknak ilyen szempontból.. és sokszor azért nem lehet baba természetes úton.


Gigi (5 hónapos baba anyuja)

2011. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Köszi Gigi! Nem, nem vagyunk vegák, sőt a férjem inkább a húst hússal típus lenne ha engedném. :-)

Hát igen, van amikor csak a humor segít meg az önirónia. De van amikor már ez is elhagy, akkor jön az ágyban nagyon sajnáltatom/sajnálom magam nap és minden gyerekkel, karácsonnyal, és kóbor kutyussal kapcsolatos filmet megnézek amiket természetesen végig bőgök. Aztán elmúlik a nap és másnap reggel felkelek mintha mi sem történt volna.

2011. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!