Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babát szeretnének, de...

Akik babát szeretnének, de most v mostanában megjött nekik van kedvük átbeszélgetni a következő ciklusig?

Figyelt kérdés

tudom,hogy ilyenkor új lendület és újabb remények vannak, mi is már 6 hónapja próbálkozunk, de gondoltam most ,hogy ez a hónap gyorsabban teljen összeülhetnénk páran és elmulathatnánk az időt a következő hajráig :)


mindenki írhatna magáról pár dolgot stb.. ki hány babát tervez, neveket gondoltak e már stb...


2011. nov. 10. 23:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Minden elismerésem a kitartásotokért. Amúgy hogy vagytok? Mi újság? Többiek? :)


Gigi

2011. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Köszi Gigi! Úgy látom a többiek elpártoltak. Én elég jól vagyok, tegnap voltam a dokimnál, jövő héten járok uh-os peteérés figyelésre és azt beszéltük meg ha ebben a hónapban nem jön meg, akkor dec-ben megcsinálja a laparoszkópiás műtétet+hsg-t. Hát majd meglátjuk!

És te/ti hogy vagytok?

2011. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Ja és Adri voltam. :-)
2011. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Hát nagy hírem van! Ma teszteltem, halvány ugyan, de pozitív. :) Most félek attól, hogy átvert a teszt. Pár nap múlva megismétlem. Annyi minden kavarog a fejemben, ha összejön akkor 14 hónapos lesz a nagylány, mikor a kicsi születni fog. Húha!
2011. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Gigi voltam
2011. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Gigi nagyon gratulálok.és le a kalappal a kis korkülönbséghez.nekem elvileg még van 1,5 hetem kövi menstruációig,persze ha rendesen jön meg,mert ugye most hagytam abba a gyógyszert és ez lesz az első mensim azóta.hát remélem h nem jön meg.

még1x nagyon gratulálok neked.

2011. nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Gratulálok Gigi, nagyon örülök hogy neked sikerült! Csacsi44 neked is drukkolok! :-)

Én most járok uh-ra, a héten kapok tüszőrepesztő szurit ha minden igaz. Olyan jó lenne ha sikerülne!

Adri

2011. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Köszönöm lányok! Csacsi, Nálatok mennyi lenne a korkülönbség, ha most sikerülne? Szurkolok mindenkinek!


Gigi

2011. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
most 27 hónapos a fiam.hát ha most ebben a hónapban összejönne a tesó akkor kerek 3 év lenne köztük.elméletileg ma van peteérésem,mert görcsölgettem meg barnáztam is.ugy néz ki akkor a ciklusom kitolódott 28 napról többre,mert ovu naptár szerint 21-én lett volna pém ha 28 napos a ciklusom.ugyhogy ma akció lesz az biztos :DDD
2011. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
bocs nem 21 hanem 24-én
2011. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!