Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi-lab mensi előtt kb.3...

Medi-lab mensi előtt kb.3 nappal nagyon-nagyon halvány pozi. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem kell forgatni, látszik a két csík, kék színű mint a controllcsík csak nagyon nagyon halvány. Elvileg a hétvégén kellene megjönnie, nem tudom pontosan mert van egy 11 hós lányom és mióta szültem 26-30 napos ciklusaim vannak.


Nem merek gondolni semmit- örülni főleg nem- mert a lányunk is lombikbaba és elvileg a férjemnek nem is lehet gyereke...


Illetve olvastam, hogy a Medi lab sokaknak lett álpozitív:( Bár múlt hónapban is ellőttem egyet, de az full nega lett. Most nem tudom mi van:(


2012. jan. 5. 14:37
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
85%

Én is csináltam anno medilab tesztet, terhes voltam és pozitív volt.

Próbálj csinálni még egy tesztet.

De szerintem terhes vagy :) grt :)

2012. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál!


Hát azt el sem merném hinni, mi lennénk a férjemmel a legboldogabbak a világon!

De nem is tudom mit gondoljak, el sem merem hinni, a férjemnek meg elmondani nem akarom, mert ha mégsem vagyok terhese egy világ omlanak össze benne, én még csak-csak túlélném.


Mikor csináljak újabb tesztet? Holnap reggel? Vagy várjak hétfőig, vagy vasárnapig?


Van itthon egy Gabriel és egy medi-preg tesztem, nem tudom melyik a megbízhatóbb.

2012. jan. 5. 14:45
 3/57 anonim ***** válasza:
8%

Ezt nem értem:Nem merek gondolni semmit- örülni főleg nem- mert a lányunk is lombikbaba és elvileg a férjemnek nem is lehet gyereke...

ez úgy hangzik mindha mással lettél volna,és félsz megmondani a férjednek,mert akkor rögtön rájönne mivel neki nem lehet gereke...vagy nem tudom nekem úgy hangzik..

2012. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:

[link]


Első vagyok. Itt vannak az én pozitív tesztjeim, nem várt mensi után 3 nappal. Mindhárom másikféle, direkt azért, hogy biztos legyek az eredményben. Szerintem ebből az egyik a medilab, de már nem emlékszem, hogy melyik.

2012. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem nincs álpozitív.Csinalj másikat 2 nap mulva és ha + irány a doki.Szerintem babas vagy nagyon gratulálok:)
2012. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, tesztelj egy másikkal is, mert a medi-labról én is sokszor olvastam, hogy ál-pozitív volt, és főleg akkor gyanus, ha halvány. Ha erős pozitív volt, az igazat jelentett. Meg persze az is benne van a pakliban, hogy elég korán teszteltél, és azért halvány még.

Ha tudsz várni, akkor szombat-vasárnap tesztelj, de ha nagyon izgatott vagy, akkor holnap reggeli elsőből lődd el a Gabrielt. Ha az is pozi, akkor kezdhetsz örülni. :) Szerintem a férjednek még egyenlőre ne szólj, majd csak ha már biztosabb lesz. Drukkolok nagyon!

2012. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

Jaj 3., ezt a kommentedet meg sem "hallottam"!

Azért nem merem elmondani, mert a férjemnek nagyon nagy lelki traumát okozott, mikor kiderült a meddősége, mára úgy ahogy elfogadta, de titkon még mindig bántja, hogy nem sikerült "gyereket csinálnia", tudod egy férfinak egy ilyen dolog nagyon sérti az önérzetét.


Mivel erről a medi-lab tesztről sok rosszat olvastam, hogy pozitív volt aztán mégsem volt baba, illetve, hogy még a mensi előtt vagyok jó pár nappal, nem akarom a férjemet behülyíteni, aztán ha kiderül, hogy mégsem vagyok terhes, akkor megint oda az önbecsülése. Nem akarom hiú ábrándokba kergetni, csak ha már tuti baba van a dologban! Érted?????


Első, köszi a teszteket, hát ez full pozi mindegyik, az én tesztem nem ilyen erőteljes nyilván, fotón nem is látható igazán, de szabad szemmel igen.

2012. jan. 5. 14:52
 8/57 anonim ***** válasza:
85%
Volt ismerosom akinek a ferje igy volt ahogy irod és végul a dokik tévedtek mert ugyanigy jártak és azota rendesen lett még utána tesoka is.Fel a fejjel:)
2012. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kezecske!


Hát nincs más hátra mint várni, holnap azért újra tesztelek, illetve vasárnap vagy hétfőn pedig megcsinálom a másik tesztet is. Ha mindkettő negatív akkor asszem még sincs baba...

2012. jan. 5. 14:56
 10/57 A kérdező kommentje:

[link]


na itt a teszt, sötétítettem rajta, hogy jobban lehessen látni...


Nem tudom látjátok-e azt a nagyon nagyon halvány másodikat?

2012. jan. 5. 14:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!