Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi-lab mensi előtt kb.3...

Medi-lab mensi előtt kb.3 nappal nagyon-nagyon halvány pozi. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem kell forgatni, látszik a két csík, kék színű mint a controllcsík csak nagyon nagyon halvány. Elvileg a hétvégén kellene megjönnie, nem tudom pontosan mert van egy 11 hós lányom és mióta szültem 26-30 napos ciklusaim vannak.


Nem merek gondolni semmit- örülni főleg nem- mert a lányunk is lombikbaba és elvileg a férjemnek nem is lehet gyereke...


Illetve olvastam, hogy a Medi lab sokaknak lett álpozitív:( Bár múlt hónapban is ellőttem egyet, de az full nega lett. Most nem tudom mi van:(


2012. jan. 5. 14:37
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:

Valami látszik, de tényleg halvány.

Reggel csinálj új tesztet.

Drukk :)

1.voltam

2012. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
86%
Azert látszik:)
2012. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:

Én látom:)

2 nap múlva ismételd meg. Drukkolok!

2012. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd jelentem, hogy a többi teszt mit mutatott...
2012. jan. 5. 15:19
 15/57 anonim ***** válasza:
3-ik vagyok,neharagudj de az a örülni főleg "Nem "szó kavrt be:)nekem olyan furán jött le..de megértelek mi az elsővel próbálkozunk és én is szeretnék már egy ilyen tesztet a párom elá tenni,mert ő is állandóan azzal van hogy biztos vele van a baj és hogy nem tud gyereket csinálni persze én mindig mellete álok hog ez nem így van és nyugi.az első komimat ha tudod töröld már légyszi :)és mégegyszer ne hari.ja amúgy szerintem pozi a teszted :)
2012. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, nincs semmi gond!


Lehet én is rosszul fogalmaztam! Csak tudod legszívesebben mutogatnám neki, hogy nézd drágám, te ezen látsz csíkot és együtt tanulmányoznánk, de nem merem még neki mutogatni, nehogy beleélje magát és egyelőre én is igyekszem higgadt maradni.


(bár képzeljétek, a lányommal mikor terhes voltam, lombik beültetés után 14. napon teszteltem és ugyanilyen halvány lett mint a mai tesztem - na jó picit azért erősebb- , de jóval időn túl lett pozi és akkor is együtt tanulmányoztuk a férjemmel, hogy akkor ez most mi, ő azt monda, hogy pozi én meg sírtam, hogy ez biztos megint negatív:) Aztán elmentünk vérvételre és már 1000 felett volt a HCG, nem is értem, hogy a 25-ös teszt miért nem lett egyértelmű pozitív)


Szorítok Nektek, hogy Ti is minél hamarább szülők lehessetek!

2012. jan. 5. 15:33
 17/57 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező! Lehetne egy kicsit hülye kérdésem? Tudod annyira nem vagyok jártas ebben a lombikbaba programot illetően. Említetted, hogy az orvosok szerint meddő a férjed, akkor az első kislányodnak a donorja a férjed volt? jaj ne haragudj, de tényleg nem tudom hogyan is működik az ilyesmi. Láttam a feltöltést én is látok 2. csíkot!!
2012. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Hát úgy meddő, hogy vannak élő spermiumai (3millió/ml), de ilyen eredménnyel természetes úton egy férfinak nem igen foganhat gyermeke. A lombik program esetében a férfi ondójából (azaz a férjeméből) kiveszik az életerős, egészséges spermákat és azzal termékenyítik meg az én petesejtemet, amit előtte szintén leszívtak.

Hát röviden ennyi:)

2012. jan. 5. 15:57
 19/57 anonim ***** válasza:
Bocsi a hülye kérdésemért! És köszi a választ. Akkor spontán is lehetséges! És szorítok hogy baba legyen! Gondolom nagy lenne az öröm!! :)
2012. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pozi. Nekem össze-vissza jött meg és már majdnem 1 hete késett mikor teszteltem,hogy lehet mégis van valami,nem csak megint össze-vissza jön meg. És nem sokkal volt sötétebb a tesztem. Lily teszt. 23 hetes kismama leszek lassan:))


Én tesztelnék holnap reggel a Gabriellel,első pisiből,ha negatív ne csalódj,akkor vasárnap a másikkal.


Drukk

2012. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!