Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi-lab mensi előtt kb.3...

Medi-lab mensi előtt kb.3 nappal nagyon-nagyon halvány pozi. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem kell forgatni, látszik a két csík, kék színű mint a controllcsík csak nagyon nagyon halvány. Elvileg a hétvégén kellene megjönnie, nem tudom pontosan mert van egy 11 hós lányom és mióta szültem 26-30 napos ciklusaim vannak.


Nem merek gondolni semmit- örülni főleg nem- mert a lányunk is lombikbaba és elvileg a férjemnek nem is lehet gyereke...


Illetve olvastam, hogy a Medi lab sokaknak lett álpozitív:( Bár múlt hónapban is ellőttem egyet, de az full nega lett. Most nem tudom mi van:(


2012. jan. 5. 14:37
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem babás vagy :) Majd írd meg ha kiderül:)
2012. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 Rena0102 ***** válasza:
85%
Nagyon drukkolok hogy baba legyen a dologban!nekem is lenne egy kerdesem, ha valaki valaszolna, mert irtam mar ki kerdest de nem erkezett reagalas.meg 2 napom van mensiig, es nagyon fajtak a melleim peteeres utan kb 1hetig, azota nem, csak a mellbimboim nagyon erzekenyek.de egy hete ugyanigy kiser az a jelenseg is, hogy apro szurkalasokat erzek a bal petefeszkemnel, tegnap ejjel ez mellett a mehemben is ereztem egy szurast.ma reggel elso pisibol csinaltam egy ovu tesztet, amin a teszt csik sokkal erosebb, mint a control vonal.szerintetek?remenykedhetek??mar nagyon varjuk a kis tokost vagy csajost.
2012. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
85%
Én is halvány pozinak látom a tesztet! Nagyon szurkolok, csinálj másik tesztet. Várom a választ és szurkolok!
2012. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pozitív. Drukkolok!
2012. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 Rena0102 ***** válasza:
100%
Nagyon remelem hogy babas vagyok, kora reggel a teszt ota el aludni sem tudtam az oromtol...:)holnap reggel csianalok egy tesztet es megirom!!!nagyon szepen koszonom a valaszokat, mindenkinek jo gombolyodest, es sikeres probalkozast kivanok!!!:)
2012. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:

Kedves Rena!


A jeleid nagyon biztatóak, reggel mindenképp csinálj egy tesztet és Te is írd meg mi lett az eredmény, persze én is megírom!!!


Én is csináltam ma viccből egy lh tesztet, nekem kb egyforma lett a két csík. De én úgy tudom, hogy az lh teszt jóstesztként úgy alkalmazható ha minden nap megcsinálod ugyanabban az időben és az erősödés jelezHETI a terhességet. De ha neked nagyon erős a tesztcsíkod, akkor az már nincs hova erősödjön:) Bíztató!


Drukkolok!!! És írj holnap!

2012. jan. 5. 18:19
 27/57 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkinek köszönöm a biztatást és drukkot, ment a zöld kezecske:)
2012. jan. 5. 18:21
 28/57 anonim ***** válasza:

Rena.

Szerintem is baba van nálad is. MErt az ovu teszteket szokták jós tesztnek használni, mensi előtt lennél akkor nem lenne pozi!


23 hetes

2012. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 Rena0102 ***** válasza:
Koszonom szepen, en is remenykedek benne, es mondanom se kell ugye, hogy azota 2 labbal a fold felett jarok, mert ugyancsak bizakodom, de utana olvastam hogy mensi elott kb1-2 nappal nem szokott pozitiv lenni LH-teszt, csak ha baba van a dologban:)te hogy viseled a varandossagot?tunetek?:)
2012. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

Hát csajok, megcsináltam ma mindkét tesztet...


Kétóránként jártam pisilni éjszaka is, úgyhogy jobb híján a Gabrielt hajnali 4-kor, a Medi preget reggel fél 7-kor csináltam meg.


Nem is tudom... Mindkettőn nagyon nagyon halvány a csík, a medi pregen picit erősebb, de olyanok lettek mint a tegnapi medi lab


[link]


[link]


Görcsöl a hasam is, úgy érzem mindjárt megjön:(((


Szerintetek?

2012. jan. 6. 07:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!