Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi-lab mensi előtt kb.3...

Medi-lab mensi előtt kb.3 nappal nagyon-nagyon halvány pozi. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem kell forgatni, látszik a két csík, kék színű mint a controllcsík csak nagyon nagyon halvány. Elvileg a hétvégén kellene megjönnie, nem tudom pontosan mert van egy 11 hós lányom és mióta szültem 26-30 napos ciklusaim vannak.


Nem merek gondolni semmit- örülni főleg nem- mert a lányunk is lombikbaba és elvileg a férjemnek nem is lehet gyereke...


Illetve olvastam, hogy a Medi lab sokaknak lett álpozitív:( Bár múlt hónapban is ellőttem egyet, de az full nega lett. Most nem tudom mi van:(


2012. jan. 5. 14:37
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Ó Szegénykém, mi történik már megint?:( Sztem a legjobb amit tehetsz, hogy azonnal elmész a dokidhoz, uh, vérvizsgálat, hogy kiderüljön, mitől van ez! Majd írj légyszi, nagyon drukkolunk!!
2012. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
nagyon izgulok érted,remélem hogy baba van,mert tesztekből itélve van baba:))))))
2012. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Menj el sztks rendelésre, mondd azt pozitívat teszteltél és kérj vizelet vizsgálatot,ha van baba a hcg kimutatja.
2012. jan. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság Veletek? Miért nem írsz?
2012. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

A KÉRDEZŐ VAGYOK!


Sziasztok a kérdező vagyok, csak más a felhasználói fiókom azóta!


Jó hírem van, 9+2 hetes kismami vagyok:)

Az eset után elmentem dokihoz, csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott, azt monda ebből bármi lehet, csináltunk vértesztet az pozitív lett, 4 nap múlva megismételtük, szépen nőtt a hcg. 6+2 hetesem volt már szívhang is. 2,5 hét múlva kell mennem a 12. heti genetikai uh-ra!


Kicsit megtréfáltak ezek a tesztek, de hát nem kellett volna olyan korán tesztelni:)


Mindegy, nagy a boldogság:)


Köszi mindenkinek aki drukkolt!

2012. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, minden jó, ha jó a vége!:) Jó egészséget!
2012. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!