Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Esetleg...

Adri08 kérdése:

Mitől lehet ez? Esetleg terhes vok?

Figyelt kérdés
Jan.10-én volt meg utoljára akkor is 35. napra jött meg. Febr.4. -től-10-éig rózsaszínes pici folyásom volt,9-én pici barna, tegnap semmi ma meg inkább fehér-krémes az állaga. Derekam, hátam fáj, és olyan érzésem is volt mintha meg akarna jönni. és haspuffadás is. Tegnap óta a cicim is érzékeny
2012. febr. 12. 15:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/123 anonim válasza:
Jaaaj, gratulálok!!! Én is ma este megyek dokihoz, kiváncsi vagyok, mert tegnap azt mondta, hogy neki halvány az a második csík...:-( ??
2012. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/123 anonim válasza:
ja 13. voltam
2012. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/123 anonim ***** válasza:
Drukkolok,neked is minden rendben lesz hidd el :)
2012. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/123 A kérdező kommentje:
Gratulálok,tök jó,h minden rendben van veletek :)
2012. febr. 14. 18:16
 35/123 A kérdező kommentje:
na mi volt este a dokinál???????? :)
2012. febr. 15. 11:25
 36/123 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kíváncsi vagyok :)
2012. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/123 anonim válasza:
képzeljétek azt mondta, hogy csak cisztát lát, baba nincs. De nem tudom mit gondoljan, én tudom, hogy vannak ciszták amik termelnek hcg-t de ritka mint a fehér holló. Azt nem tudom ugyanolyan tuneteket produkál-e mint a terhesség: emelkedett pulzusszám, feszes, nagyobb cici..ha vkinek volt ilyen kérlek segítsetek. És ami a legfontosabb, hogy egész múlt hetet végigteszteltem full negatív volt mindig, pénteken kellett volna megjönnie, és vasárnap lett halvány 2 csíkos, azóta egyre élénkebb a csík. Lehet, hogy a ciszta is pont az elmaradt menstruációkor termelt hcg-t, előtte nem?? Vki hallott már ilyet. Ma felhívtam mindenesetre egy másik dokit, ő hozzá pénteken este megyek, azt mondta szte lehet a ciszta mellett egy baba is...most már végképp nem tudom mit gondoljak :-( úgy szeretném :-)
2012. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/123 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom,de azért tényleg menj el egy másik orvoshoz! Nem tudom,h ez,hogyan lehet,mert szerencsére(lekopogom) nekem még sohasem volt cisztám se semmi! Úgyh ezzel kapcsolatban nem tudok tanácsot adni,meg inkább orvos mondja meg a dolgokat!! Azért ne gondolj egyből a legrosszabbra,ha pozitívan gondolkozol,és ha a jóra gondolsz akkor csak pozitív dolgokat vonzol magadhoz!!!! Majd írj,h van e fejlemény!
2012. febr. 15. 15:26
 39/123 anonim ***** válasza:

Szerintem még nagyon pici a terhesség, és ha van mellette ciszta akkor takarhatja. De amúgy lehet a doki rossz Uh-s. Nem mindegy kinek milyen rutinja van az ultrahanghoz és az se ,hogy ilyen a gép. Nekem se nagyított most rá a doki, pedig szerintem ott van már a szikhólyag is benne,mert látok ott valamit.

Minden rendben lesz. Szerintem ha ciszta okoz pozi tesztet az mellett nincsenek terhességi tünetek.

2012. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/123 anonim ***** válasza:

Azt még lehagytam,hogy amikor terhes voltam és elkezdtem vérezni akkor petezsákot láttak, majd 3 nap múlva nem. Utána 3nap múlva a kórházba látták, és majd két hét múlva teljesen felszívódott.


Utána volt egy halvány pozi tesztem és elkezdtem vérezni. Egyből orvos , ő kézi és Uh alapján azt mondta baba van , de sajnos méhen kívüli. Azonnal kórház ,ahol a másik doki is azt mondta méhen kívüli,holnap reggel műtenek. Akkor költöztünk és hazajöttem estére saját felelősségre ,hogy össze tudjak pakolni. Csomó vizsgálat, csomó sírás , iszonyatosan görcsöltem. Majd a műtét előtti Uh-ra vártam mikor elmentem wc-re és megjött. Attól megultrahangoztak de már nem láttak semmit(5orvos volt bent).őt kiderült,hogy a vérből vett Hcg alapján nem is voltam terhes. Annyira bepöccentem,hogy kértem görcsoldót és hazajöttem megint saját felelősségemre. 1 hónap kellett ,hogy rá tudjam venni magam ,hogy bemenjek a zárójelentésemért. Nincs rajta ,hogy mi volt ez. De nem méhen kívüli terhesség az tuti. De volt ott valami a biztos.

Szóval 1 orvos sőt néha 2 orvos szakvéleménye se 100%-os!

2012. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!