Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Esetleg...

Adri08 kérdése:

Mitől lehet ez? Esetleg terhes vok?

Figyelt kérdés
Jan.10-én volt meg utoljára akkor is 35. napra jött meg. Febr.4. -től-10-éig rózsaszínes pici folyásom volt,9-én pici barna, tegnap semmi ma meg inkább fehér-krémes az állaga. Derekam, hátam fáj, és olyan érzésem is volt mintha meg akarna jönni. és haspuffadás is. Tegnap óta a cicim is érzékeny
2012. febr. 12. 15:19
 81/123 A kérdező kommentje:
Csajok! Nem tudom,de én a negatív teszt ellenére még mindig úgy gondolom,h lehet,h baba van a dologban! :) Az a menstruációnak nem nevezhető vmi úgy néz ki, h elmúlt/múlik...már csak tényleg 1 nagyon min.szinte semmi van! Ennek is örülök,és remélem,h minden jól alakul :) Írjatok! :)
2012. febr. 25. 18:17
 82/123 anonim válasza:
:-) mikor tesztelsz legközelebb? Vagy nőgyógyász? Én már halálra izgulnám a helyedbe magam :-)
2012. febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 A kérdező kommentje:
Próbálok nem izgulni,hátha segít :) Tesztelni meg nem akarok még,nehogy még mindig negatív legyen ha az is vok,hétvége körül tesztelek sztem ha megmaradnak a tüneteim :)
2012. febr. 26. 10:53
 84/123 A kérdező kommentje:
Veletek mizuka????
2012. febr. 27. 13:27
 85/123 anonim ***** válasza:

Délelőtt megyek vissza dokihoz. Egy kicsit, nagyon izgulok. :) Kezdenek erősödni a tünetek. Esténként nem igazán vagyok jól :( hol álmosság jön rám, hol émelygek. Étvágy meg egyenlő a nullával. Holnap jelentkezem.

Jó éjt! Anita

2012. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim válasza:

Szia Anita!


Írj mindenképp mi volt!! Nekem is már egyre rosszabbak a tünetek, émelygés, étvágy felváltva óránként...

2012. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 A kérdező kommentje:
Nekem még nincs pozitív tesztem,de ugyanezek a tüneteim,mint nektek :) a cicim egyre jobban változik! Talán még jó is lehet belőle :) Anita írj!!
2012. febr. 28. 10:48
 88/123 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocsi csak ahogy hazajöttem a dokitól, már le is feküdtem aludni :)

Szóval 9mm-es a babám és van dobogó szívecskéje is van :) :)

Úgy izgultam, alig bírtam elindulni. Mikor mondta a doki ,hogy ott a szíve én csak ennyit mondtam: Okés, de dobog is ? Mire a doki: igen és mosolygott. :)

4 estém ,hogy iszonyat rosszul vagyok. Nálam nem reggeli rosszullét van hanem esti.Bár még mindig nem hánytam ,hála a jó égnek :) Viszont furcsa ez az álomkór. Egyik pillanatban még aktív vagyok utána meg muszáj aludnom.


Adri: Már nagyon izgulok érted. Lehetne már pozitív teszted. Nem is tudom,hogy bírod ki,hogy ne 2 naponta csinálj :) Én biztos ezt tenném :)

Anita

2012. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök és gratulálok még egyszer! Azért írj még,mi van veletek. Majd én is írok.
2012. febr. 28. 22:23
 90/123 A kérdező kommentje:
Anita : neked volt meg szintén jan.10-én utoljára?? neked hány napos volt a ciklusod és mikor volt ovud?? Szép napot! :)
2012. febr. 29. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!