Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Esetleg...

Adri08 kérdése:

Mitől lehet ez? Esetleg terhes vok?

Figyelt kérdés
Jan.10-én volt meg utoljára akkor is 35. napra jött meg. Febr.4. -től-10-éig rózsaszínes pici folyásom volt,9-én pici barna, tegnap semmi ma meg inkább fehér-krémes az állaga. Derekam, hátam fáj, és olyan érzésem is volt mintha meg akarna jönni. és haspuffadás is. Tegnap óta a cicim is érzékeny
2012. febr. 12. 15:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 A kérdező kommentje:
ez azért durva. melyik kórházban történt?
2012. febr. 15. 20:45
 42/123 anonim ***** válasza:
Zuglói sztk és utána az Uzsoki kórházba.Hát az,nehéz is volt megélni.
2012. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/123 A kérdező kommentje:

Elhiszem :(

Reggel megcsináltam még 1 tesztet,de ez is negatív lett...nem tudom,h mi van/lesz mert a tüneteim ugyanazok,és még mindig nem jött meg. Viszont sztem azért már kimuatta volna,nem???

2012. febr. 16. 10:17
 44/123 anonim válasza:
hát nincs szerencsénk ezzel a január 10-i utolsó mensivel...nekem meg folyamatosan pozitív a tesztem, erősödik is a csíkom, de már belém beszélte a doki ezt a ciszta dolgot...már várom a holnap estét, hogy menjek a másik dokihoz...:-(
2012. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/123 anonim ***** válasza:

Adri ne aggódj, van akinek 6 -7 hetesen lesz csak pozitív a tesztje. Milyen érzékenységű volt a tesz?


A cisztától biztos ,hogy nem erősödne a csík, ott baba van hidd el csak a doki hibázott.


Nagyon drukkolok nektek is ,hogy sikerüljön.

Anita voltam, eddig még nem mutatkoztam be :) ennyi beszélgetés után viszont már kellene :)

2012. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 anonim válasza:
:-) én Melcsi vagyok, a cisztás vagy álcisztás :-) majd kiderül, írok holnap! és köszi a bíztató szavakat!
2012. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 A kérdező kommentje:
Gabriel,asszem 25-ös érzékenységű volt! Sztem a ciszta nem erősítené a csíkot,sztem is baba :) De írj doki után mindenképpen!
2012. febr. 16. 16:18
 48/123 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is most kéne megjönnie. Az utolsó havim 35 napra jön meg. Ma tartok a 34-en, de még mindig nem jött meg. Tegnap csináltam tesztet, és nekem is negatív lett. Viszont a melleim majd leakarnak szakadni, ezenkívül még annyi van, hogy krémes folyásom van. De azt hiszem az szokott is mensi előtt lenni. Nem tudom,én is tanácstalan vagyok. Nagyon szeretnénk mi is babát, és bár ez még csak a 3. hónapunk, még semmi! De szurkolok neked nagyon és persze magamnak is!

2012. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 A kérdező kommentje:

SZia! Aranyos vagy,én is hasonló jókat kívánok Neked! Nem tudom,de én úgy érzem,h terhes vok,hiába volt a teszt negativ,de majd kiderül. ajánlok egy jó oldalt,én sok hasznos infót szereztem belőle.


[link]


Remélem neked is tetszik az oldal! szép estét!

2012. febr. 16. 17:47
 50/123 anonim válasza:
képzeljétek éjszaka annyira fáj a hasam, úgy görcsölt, de nem a méhem, hanem a petefészkem környéke, ahol a ciszta is van. . . nem tudom mi ez, remélem estig már nem fog fájni, és este megnéz a doki...ja és ma tök erős pozitív lett a teszt...most már nagyon kiváncsi vagyok erre, hogy mi. Melcsi
2012. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!