Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Esetleg...

Adri08 kérdése:

Mitől lehet ez? Esetleg terhes vok?

Figyelt kérdés
Jan.10-én volt meg utoljára akkor is 35. napra jött meg. Febr.4. -től-10-éig rózsaszínes pici folyásom volt,9-én pici barna, tegnap semmi ma meg inkább fehér-krémes az állaga. Derekam, hátam fáj, és olyan érzésem is volt mintha meg akarna jönni. és haspuffadás is. Tegnap óta a cicim is érzékeny
2012. febr. 12. 15:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/123 A kérdező kommentje:
Én is nagyon kíváncsi vagyok...tegnap egy cikkben azt olvastam,h csak a hcg hatására lehet pozitív a teszt és azt csak a terhesség okozza! Erre gondolj! Nagyon drukkolok...Írj doki után mindenképpen!
2012. febr. 17. 11:20
 52/123 A kérdező kommentje:

[link]


ezt érdemes megnézni és számolgatni :)

2012. febr. 17. 12:14
 53/123 anonim válasza:
mindenképp írok, még mindig fáj a petefészkemnél, nem tudom ez mi...nekem soha nem szokott se félidőben se mensikor fájni a hasam, csak a derekam. Tudom ez szerencsés dolog, csak talán épp azért furcsa most..a kisfiamnál sem voltak soha jósló fájásai, zárt méhszájjal mentem a szülőszobára is no fájdalommal, csak magzatvíz miatt mentünk, akkor is csak a derekam fájt..ezt csak azért írtam le, mert így jobban át tudjátok érezni miért vagyok ki ettől a hasgörcstől. De pozitívan állok hozzá, köszönöm a táblázatot is amit küldtetek linkbe!! Este jövök, írok, gondoljatok Rám! :-))
2012. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/123 anonim válasza:
Addigis szép napot Mindenkinek: Melcsi
2012. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/123 anonim válasza:
Sziasztok! Na voltam dokinál, örülünk és nem is...izgulunk tovább. Azt mondta ki van zárva hogy hcg termelő ciszta lenne, Bcicusnak van igaza, azt mondta sárgatest ciszta, meg van vastagodva szépen a méh nyálkahártya, de még nem látja sehol. Egy kicsi felmaródást lát ugyan a méhüregben, de még nem lát ott igazán semmit. Tehát nincs még kizárva egyértelműen a méhen kívüliség, de az is lehet hogy csak fiatal a terhesség még. 1 hete kellett volna megjönnie. A hasüregben látott egy kis kiszivárgott folyacékot, de azt mondta, hogy nem nagy mennyiség így lehet normális és méhen kívüli is...1 hét múlva megyek újra. Pedig azt hittem ma már megnyugodhatok így vagy úgy...vki járt már úgy hogy ilyen korán nem látták neki a babót? Melcsi
2012. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/123 A kérdező kommentje:
én drukkolok neked! nekem ma megjött,vagyis nem tudom,h ez most igazi-e vagy sem mert ilyenkor nagyon szoktam görcsölni,csak cataflammal bírtam ki,most meg szinte semmi görcs...most olyan barnás-halványpirosas...majd kiderül h meddig tart és h erősödik e vagy sem és akkor lehet azért tesztelek egyet! Sok olyanról hallottam h megvolt neki,de terhes volt közben! Szerintetek??
2012. febr. 18. 19:06
 57/123 anonim válasza:
Szerintem ha nem vált át élénkpirosas vérzésre, és nem erősödik, akkor megvan minden esélyed még :-))) Ettől még lehet babó!! Drukkolok!!!!
2012. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/123 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőm csak akkor tudta, h terhes mikor már 2 hónapos volt,mert megvolt neki és ugyanúgy,ugyanolyan erősen mint mindig is szokott neki ezért nem is gondolta,h terhes lehet...ezektuán sztem már bármi lehet :) nem ?:)
2012. febr. 19. 12:17
 59/123 A kérdező kommentje:
itt vok újra :) még mindig nincs szükségem tamponra,elég a tisztasági és azon sincs olyan túl sok minden! emellett állandóan úgy érzem magam,mint egy lufi,a hasam olyan mintha fel lenne fújva..a méhemet mintha nagyobbnak látnám...olyan jól lakott ovodás szindróma :) nálatok hasonló??
2012. febr. 19. 19:05
 60/123 anonim válasza:
Szia Adri mi a helyzet Veled? Anita Te is itt vagy még?? Én két nap múlva este megyek pénteken a dokihoz UH-ra, nagyon félek, hogy találjon a méhben petezsákot!! Most már biztos van baba, csak jó helyen legyen a kis drága!! Semmi vérzés, semmi hasgörcsölés, szúrkálás, kicsi derékfájás viszont igen...remélem nem az lesz a baj!! Veletek mi újság?
2012. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!