Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Esetleg...

Adri08 kérdése:

Mitől lehet ez? Esetleg terhes vok?

Figyelt kérdés
Jan.10-én volt meg utoljára akkor is 35. napra jött meg. Febr.4. -től-10-éig rózsaszínes pici folyásom volt,9-én pici barna, tegnap semmi ma meg inkább fehér-krémes az állaga. Derekam, hátam fáj, és olyan érzésem is volt mintha meg akarna jönni. és haspuffadás is. Tegnap óta a cicim is érzékeny
2012. febr. 12. 15:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked! :) Biztos,h minden rendben lesz! Nálam ugyanaz van még mindig! Lehet,h holnap tesztelek egyet azért! majd írj!!
2012. febr. 22. 11:08
 62/123 anonim válasza:
jaj de izgi, írj ám, hogy mi lett a teszttel :-)) drukk!!! pénteken én is jelentkezem a vizsgálat után!! Szép napot addigis!
2012. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kicsit eltüntem :) Köszönöm szépen jól vagyok, bár nagyon rossz volt a tegnapi napom,mert székrekedésem lett és 3 napig nem tudtam nagywcézni :( kipróbáltam mindent de nem hatot :( mára egy kicsi javulás lett.Bár egy energiaitaltól, ami nem jó, de a kávét nem bírom most lenyelni. :( Puffadok én is nagyon. Akkora a hasam ,mint egy 10-12 hetes terhesnek. Alig bírom kivárni ,hogy kedden lásson a doki. Remélem minden rendben lesz és már a szívét is látom dobogni. Semmi édeset nem kívánok, csak a sósat :) pedig édességfüggő voltam eddig.

Melcsi nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen pénteken a dokinál.


Adri : örülök ,hogy nem jött meg. Ez inkább maszatolás :) Megy a drukk ,hogy pozitív legyen a tesz :)Már tényleg ki kellene mutatnia.

2012. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/123 anonim válasza:
hűhaaa! Vkin már nagyon hatnak a terhességi tünetek :-))) De jó, úgy örülök neki!! Kedden mennyi idős leszel? Írjál ám kedden mi volt! Olyan csigamód lépked ilyenkor az idő!! szép napot: Melcsi
2012. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/123 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! nagy valószínűséggel reggel tesztelek,mert fáj a fejem(bár lehet csak a melegfront) meg az előbb is hányingerem volt..aztán majd kiderül,h mitől vannak ezek! :) leírom nektek, h mit tapasztalok magamon pár napja,hátha nektek is volt hasonló..sokkal több folyadékot kívánok és iszok is mint régebben,ez volt az első. második : nagyon keményen száraz lett az arcomon a bőr,a homlokom nagyon viszket is...egy nap többször be kell krémeznem. harmadik : én nagyon vékony vagyok ezért minden pici változást meglátok egyből és úgy látszik mintha nagyobb lenne a méhem és a hasam meg puffadt,de folyamatosan,és néha viszket.negyedik pedig,h mellbimbómon mintha nagyon pici vmik lennének,és mintha száraz lenne és szokott viszketni. na mit szóltok? :)
2012. febr. 22. 15:13
 66/123 A kérdező kommentje:
ja és még annyi,h eddig is szoktam labellózni a számat,de pár napja szinte 5 percenként kell mert olyan száraznak érzem...
2012. febr. 22. 15:16
 67/123 anonim ***** válasza:

Melcsi: Múlthéten amikor a dokinál voltam akkor azt mondta 5-6 hetes vagyok. Szóval most 6-7 és jövőhéten már 7-8 :) Igen vannak tünetek nem is kevés :) de szerencsére , eddig még nem hánytam és nem is volt csak egyszer hányingerem. Az is csak a metrón. Paráztam is ,nehogy ott jöjjön ki belőlem valami :D


Adri: Nálam is ezek vannak. Úgyhogy nagyon bizakodom ,hogy ennyit nem játszhat veled a tested.

Én nem iszom sokat, bár próbálok, de annyira fel vagyok puffadva ,hogy néha már az se megy le.

Nekem mindenem ki van száradva iszonyatosan. Pláne a hasam.Egész nap vakarózok mint egy bolhás kutya :( És sajnos egy két pattanásom is lett. A nyakamnál, a halántékomon és a hátamon is. Hiába kenem. Bár a babaolaj használ zuhanyzás után pár óráig.

A mellbimbóm este már be kellett kennem 2-szer is mert annyira viszketett ,hogy féltem véresre kaparom. Meg is van dagadva és érzékeny is. A mellfájás viszonyt enyhült és már jobban alszom esténként. Bár volt olyan nap ,hogy a sok pipiléstől alig tudtam elaludni ,mert 10 percenként mentem. Ez gondolom a hormonok miatt van. Most kevesebbet iszok lefekvés előtt.

Ami nehéz még,hogy nagyon kívánok a párom ,de tudom,hogy nem lehet a 12 hétig. De ő nagyon édes és nem piszkál, sőőtt.


Eddig is ideális pár volt, de most. :) Nem enged nehezet emelni , szó nélkül segít mindenbe és ha elfáradtam akkor ágyba parancsol stb.

Még tünetként, ha sokat állok vagy boltba több valamit veszek és cipelem haza akkor megfájdul a pocim és le kell feküdnöm. És az elmúlt 2 napba kezd megjelenni az álomkór. Most is álmos vagyok :)


Nagyon örülök ,hogy tartjuk a kapcsolatot. Végre ez egy olyan kérdés lesz amit ha elolvasnak választ találhatnak arra ,hogy mi is történt végül. Én személy szerint nem szeretem ,hogy feltesznek kérdést és utána nem írják,hogy mi lett. Vigyázzatok magatokra :) Anita

2012. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 A kérdező kommentje:

Akkor remélem,h nem csak a testem szórakozik velem! Nálam is megjelent pár pattanás,de azt hittem,h ez terhesen nem igazán lehet,de megnyugodtam,h mégis,így még van remény!

Az én párom is ugyanilyen!!!! Annyira óv,h azt elmondani sem lehet! És én is kívánom nagyon a páromat,de addig nem akarunk még nem derül ki,h mi is van...annyira fél,h nehogy az rossz legyen ott bent ha szeexelnénk...

Én is örülök,h tartjuk a kapcsolatot,ez tök jó dolog sztem is!!

Várom már a holnap reggelt nagyon! Nem is tudom,h mennyire jó érzés lehet 2 csíkot látni :)

2012. febr. 22. 17:38
 69/123 anonim válasza:
Sziasztok lányok, köszi az infókat, már jó volt hallani rólatok! Holnap reggel pedig tessék írni azonnal a teszt után!!!! :-)) szép estét Nektek: Melcsi
2012. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/123 anonim ***** válasza:
teszt?
2012. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!