Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Esetleg...

Adri08 kérdése:

Mitől lehet ez? Esetleg terhes vok?

Figyelt kérdés
Jan.10-én volt meg utoljára akkor is 35. napra jött meg. Febr.4. -től-10-éig rózsaszínes pici folyásom volt,9-én pici barna, tegnap semmi ma meg inkább fehér-krémes az állaga. Derekam, hátam fáj, és olyan érzésem is volt mintha meg akarna jönni. és haspuffadás is. Tegnap óta a cicim is érzékeny
2012. febr. 12. 15:19
 71/123 A kérdező kommentje:
Negatív :( Nem tudom,de sztem ennyi mindent képtelen az ember beképzelni magának...nem? nem vok annyira elkenődve,csak esetleg most meg arra gondolok,h ha nem terhesség akkor esetleg mi a fene...remélem semmi rossz!
2012. febr. 23. 11:01
 72/123 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( de ne add fel.Volt itt olyan akinek a 8 hétben lett pozitív a teszt. Nem tudsz elmenni ma vagy holnap nődokihoz? Egy Uh- mindent tisztázna.Anita
2012. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim válasza:
jaj ne szomorodj el!!! szerintem is az lenne a legjobb, ha látna a nőgyógyász :-)) tényleg nem egyszer volt már olyan, hogy az UH kimutatta, a teszt meg nem, nem egy ember írta itt is!! A doki rögtön választ tudna adni, mert a jelek csak utalnak vmire!!!! Melcsi
2012. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Nem vok elkenődve! :) Ilyen gyorsan nem tudok elmenni a dokimhoz mert jóval előtte időpontot kell kérni,rengeteg betege van! Tényleg 8 hetesen lett csak pozi tesztje vkinek? pedig érdekes mert állítólag szinte azonnal kimutatja...nem? annyira mondják h a teszt 99% h biztosat mondd
2012. febr. 23. 19:27
 75/123 anonim ***** válasza:

Igen tényleg van ilyen, ha rákeresel ,negatív teszt baba,vagy terhesség.

Ismerős a vidéki helyzet tényleg gáz. Nagyon rossz ,hogy várni kell 2-3 hetet. Ahol én laktam egy héten egyszer volt 5 órás rendelés. Ezért is szeretek már Pesten lakni ,mert itt a nap bármely napszakában bemegyek az ember és fogadják is. De lehet követni is ,hogy mikor melyik doki van ,így lehet válogatni.

Háziorvosod nem tud beutalót adni vérvételre ahol azt nézik ,hogy terhes vagy e?

Vagy bemenni kórházba ,hogy szerinted terhes vagy mert késik, viszont elkezdtél barnázni. Ilyenkor meg kellene nézniük mert sok vetélés így kezdődik. :D Néha lehetünk gonoszak is :) Anita

2012. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 anonim válasza:
Sziasztok Lányok! Baba és jó helyen van!!!!! :-)))))))) Melcsi
2012. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:

Melcsiiiii gratulálok :) Majdnem akkora öröm ért mint amikor nekem mondta a doki :) Jajj de jó :)

Remélem Adrinál is minden okés lesz :)

Amúgy ti hány évesek vagytok?

Anita

2012. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 anonim válasza:
Jaj de aranyos vagy! Köszönöm! Én 31 és van már egy kis 21 hónapos kisfiúnk. Azért is nagyon örülök neki egyébként mert nekem volt régen egy mélyvénás trombózisom nyaknál, és rá fél évre kiderítették, hogy genetikai rendellenesség miatt volt, ezért vérhigítót kell szednem már mindig. Illetve a terhesség alatt szúrni kell magam, pontosabban már akkor is, amikor eldöntöttük, hogy szeretnénk. Nem igazán jó dolog ez az injekció minden nap, ezért is drukkoltam egy kicsit, hogy hamar összejöjjön :-)) el se hiszem!
2012. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon örülök!!!!!!!!! Gratula Melcsi!!!!!! Én 24 éves vagyok! Jó egészséget kívánok Nektek!!! :)
2012. febr. 24. 19:13
 80/123 A kérdező kommentje:
Na hogy vagytok kismamák ? :D
2012. febr. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!