Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek állapotos vagyok?...

Szerintetek állapotos vagyok? Kép:

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A teszt Corax Be Sure



2012. febr. 15. 07:41
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit!:) Bár énis itt tartanék már,sajnos nálunk nem akar jönni még,meg nálam van valami hormonprobléma.Mióta próbálkoztatok?
2012. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 Twilight1980 ***** válasza:
100%
A 7.55-ösnek üzenem,hogy attól,hogy nem tudja elhinni valaki hogy 2 csíkos a teszt,még nem biztos,hogy nem tudja felnevelni a gyermeket!!!Anno,én sem hittem el,pedig egyértelmű volt...Csak akkor még nem volt internet.Én valami hasonló kérdést tettem volna fel!Jelzem ennek 12 éve!Egy éppen örömmel teli kismamának ilyet írni..:SJesszusom..Emberi érzés nuku..De ez csak az én véleményem.
2012. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
14%

8-as vagyok.


akkor kicsit rosszul tetted fel a kérdést. Azt kellett volna hogy nézzétek terhes vagyok. így nem tartanak az emberek debilnek, tudják hogy képes vagy kiértékelni egy terhes tesztet.


amúgy gratulálok, én egyszerüen a férjem kezébe nyomtam a tesztet akinek azért nehezebb volt a kiértékelés, mert azt sem tudta mi az elsöre.

2012. febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
hát igazából dec.közepén döntöttük el, úgy, hogy na akkor jöhetne..mivel a ciklusaim nem egyformák, vettem ov.tesztet, akkor pont elkaptam a pozitiv napokat (aznap hogy elkezdtem, egyből pozi volt), de nem sikerült. aztán most januárban célzottan a 2 pozitiv napon, a negativon nem tudtunk együtt lenni, mert elutaztam. és most várom, hogy megjön, nem jön..és pozitiv tesztem van..:) a hormonproblémát rendbe kell tenni, de aztán nektek is össze fog jönni meglátod!
2012. febr. 15. 08:05
 15/50 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedves vagy! nem a teszt kiértékelésével volt bizonytalanságom, hanem maga a ténnyel, hogy ez igaz?:) és bocsi lányok, de most nem tudok arra figyelni hogyan fogalmazok, mivel valami új és csodálatos dolog történik velünk:) nem hiszem el:)))
2012. febr. 15. 08:08
 16/50 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek szívből :) Egyébként 2 gyerekem van, de valahogy az egyiknél sem tudtam elhinni, hogy tényleg terhes vagyok, pedig terveztük őket. Én is csináltam egy halom tesztet. Először azért, hogy már terhes vagyok-e aztán azért, hogy még mindig :)
2012. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
ugyanezt érzem én is:) hogy muszáj még ezt megerősítenem egy teszttel:)
2012. febr. 15. 08:32
 18/50 anonim ***** válasza:

Szia! Először is gratulálok! Sok boldogságot hozzá! :)

Másodszor! Majd írj,hogy mondtad el apának! Felébresztetted? Én tuti felkelteném! :D

2012. febr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Igen felkeltettem és együtt könnyeztünk az örömtöl!:))
2012. febr. 15. 09:14
 20/50 anonim ***** válasza:
Jajj,de jó! Nagyon irigyellek! :) Sok boldogságot kívánok! :)
2012. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!