Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek állapotos vagyok?...

Szerintetek állapotos vagyok? Kép:

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A teszt Corax Be Sure



2012. febr. 15. 07:41
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
köszii!!:)
2012. febr. 15. 10:16
 22/50 anonim ***** válasza:
Igen!Gratulálok!:-)
2012. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. febr. 15. 11:11
 24/50 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok, egyértelműen pozitív. HA AKARSZ MÉG CSINÁLNI TESZTET A MEGNYUGTATÁSHOZ, MOST VEGYÉL MÁSMILYET! DE BIZTOSAN AZ IS + LESZ. :) És dokihoz ráérsz még menni a 7., 8. hét körül (persze csak ha nincs semmi baj (vérzés, görcs, maszatolás), mert akkor már van szívhang. :)
2012. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a jótanácsod..jelenleg csak olyan enyhe "mindjárt megjön" érzésem van, nem is igazán görcs, olyan alhasi húzás vagy nem is tudom mihez hasonlítsam. tegnap és tegnapelőtt 2 szer éreztem szúrást a petefészkem és alhasam körül, ezek úgy benyilaltak, de aztán el ismúltak. a mellem az iszonyúan feszül már 2 hete, most 2 napja kb. enyhült, már nem az a kibírhatatlan, de ugyanúgy érzékeny. csinálok azért akkor egy másik tesztet is. melyiket ajánlod és mikor csináljam?
2012. febr. 15. 11:45
 26/50 anonim ***** válasza:
Én a Gabriel-t, a One step-et és az Easy Pregnancy-t elég megbízhatónak tartom és nem is a legdrágábbak. Én ezek közül vennék és mindenképpen reggeli vizeletből csinálnék mondjuk holnap után. A tünetek meg teljesen jók, hiszen nyúlnak a szalagok, készül a méhed. :) Majd írd meg, mi lett az eredmény. (utolsó voltam)
2012. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd eltenni emlékbe akkor mindenképpen a ClearBlue digitális tesztet ajánlom neked.Kiírja azt is,hogy hanyadik hétben vagy kb.:1500 Ft.

Gratulálok nektek!

Sok örömöt és egészséget a babához!

2012. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket lányok! csináltam most délután egy coralene(gyógyszertár) és x-epil (dm) és mindkettő már 3 perc előtt pozitív lett. ennyi hibás tesztet nem foghatnék ki, szval most eléggé megbizonyosodtam róla, hogy ez bizony igaz:) tényleg babánk lesz:)
2012. febr. 15. 16:25
 29/50 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2012. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
jaj köszi, annyira örülök és olyan jó, hogy együtt örültök velem még ismeretlenül is!:)
2012. febr. 15. 17:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!