Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek állapotos vagyok?...

Szerintetek állapotos vagyok? Kép:

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A teszt Corax Be Sure



2012. febr. 15. 07:41
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

elhiszem hogy nem könnyű,de megéri :)

Büszke is lehetsz magadra!

alig várom hogy én is átéljem!

a 40-dik hetet,24-én töltöm be,ki írva 23-ára vagyok,de már 2x változott az időpont,20 és most 18 vasárnap,tágulás nem volt még 2 hete.

nagyon kíváncsi vagyok mi lesz,csak néha fáj éjjelente a derekam mint amikor meg akar jönni,én NST-re nem járok,nálunk nincs ilyen(Románia)

2012. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
merre vagy? én kolozsvárra járok egyetemre:-) viszont pesten élek..
2012. nov. 16. 21:46
 43/50 anonim ***** válasza:

kicsi a világ :)

Nagyvárad mellett lakom.

Pocaklakóm még várat magára,legközelebb 26-án kell mennem a szülészetre,ha addig meg ne indul.

Nincs tágulásom egyáltalán,szóval várunk.

2012. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
az nem baj! egy nap alatt is megtörténhet! húú akkor nagyon izgi!! :-) ha nem felejted el és majd lesz már időd mindenképp oszd meg velem ha megszültél és hogy milyen élmény volt, nagyon szurkolok!!:-)
2012. nov. 19. 21:03
 45/50 anonim ***** válasza:

köszi :)

ahogy tudok majd írok!

addig is jó egészséget nektek :)

2012. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
köszi minden jót! :-)
2012. nov. 20. 20:44
 47/50 anonim ***** válasza:

Szia!


Megvan a lányom,nov.22-én délután 6 fele elkezdett szivárogni a magzatvíz,először nem tudtam mi az.Bementünk a szülészetre,a fogadott orvosom épp nem volt itthol :(

Az ügyeletes megvizsgált,mondta hogy a magzatvíz zöld,és csak 1 cm tágulás van,kis idő múlva,újra megvizsgáltak és mondták hogy császár lesz mert a baba bele halhat a szülésbe,megrémültem nagyon.

21:10-re meglett a lányom,egészséges,3200 gramm és 52 cm-vel született,már itthol vagyunk és minden rendben van.


Nagyon jó érzés végre anyának lenni :)

2012. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

jaj de szuper!! nagyon örülök nektek, gratulálok!! ügyesek voltatok! ilyenkor sajnos császár van, mert ez nagyon veszélyes..belekakilt a drága a vizbe :-)

mi október 22-én 16:00 kor születtünk, szinte percre pontosan 1 hó van közöttük! :-) priviben linkelhetsz képet ha van kedved, vagy ide, és ha valamiben segíthetek csak szólj! jó babázást neked:-)

2012. dec. 1. 14:46
 49/50 anonim ***** válasza:
küldtem üzibe képet,remélem megkapod
2012. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok! Mi újság veletek, akik írtatok az elején és még babatervezésben voltatok?

Mi történt veletek azóta?

2014. máj. 13. 18:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!