Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek állapotos vagyok?...

Szerintetek állapotos vagyok? Kép:

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A teszt Corax Be Sure



2012. febr. 15. 07:41
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
:))) irj,remelem hogy olvasod...minden oke veletek? jo egeszseget nektek!
2012. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

szia! nagyon kedves tőled hogy érdeklődsz. köszönöm igen minden rendben van velünk! sok minden történt ez idő alatt, sok izgulás, újdonság, öröm, de végül mindig minden rendben ment. most 25 hetesek vagyunk, kisfiúnk lesz..:)

a pocak is megnőtt azóta, íme egy kép:

[link]


nálad/többieknél mi a helyzet? :)

2012. júl. 5. 09:07
 33/50 anonim ***** válasza:
Gratulalok :))) nagyon szep pocakod van :) nagyon jooooo egeszseget nektek!!! Mi meg varakozoban vagyunk,remeljuk hogy nalunk is jon nemsokara a pocaklako :))) koszonom a fotot :))) ari vagy :) majd hatha irsz meg valamikor,hogy mi lett veletek :))
2012. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
köszönöm, kívánom, hogy mihamarabb jöjjön nektek is!:)
2012. aug. 4. 10:26
 35/50 anonim ***** válasza:

Szióka!

Nem tennél fel a pocakodról még egy képet, azóta eltelt négy hét, biztosan már bazi nagy a pocakod.

Naaaa, légyszike, had nézzük meg! :-)

Remélem, hogy jól vagytok mind a ketten. Párod mennyire szellemült át, hogy jön a baba? Sokat változott? Vagy semmit sem? Magadon érzelmileg, lelkileg érzel valami változást?

2012. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

álló képet töltöttem fel, de fekve tette fel, legalábbis nekem ezt mutatja, szval sajna ezzel nem tudok mit csinálni:


ezt most csináltam szval friss:

[link]


most vagyunk 30+2.

Változások? hát igazából előtte is boldog és kiegyensúlyozott emberek voltunk együtt és külön is, de mióta várjuk őt, azóta talán még jobban. férjem kezdetek óta imádja, de mióta mocorog(mióta számára is érezhető), azóta van igazán, hogy ő is teljesen bekerült abba a burokba, amiben addig csak ketten voltunk a kis Mag-gal. Ugye addig a férfiak számára nincsen semmi igazán, amivel tudna kapcsolatot létesíteni...míg nem kezdenek el a külvilággal is kommunikálni. nagyon szereti, rendszeresen zenél neki, beszélget vele, ő tervezte/rajzolta a bútorait és készítteti, álmodozik miket fognak majd játszani..jön velünk szülni is, szeretne ő is részt venni benne.. az én részemről pedig azt érzem, hogy életet adni a legcsodálatosabb dolog, nagyon boldoggá tesz és úgy érzem kiteljesedek. szeretnénk még kistesókat, mindketten nagy családról álmodozunk.. nagyon örülünk és boldogok vagyunk:)

2012. aug. 12. 21:47
 37/50 A kérdező kommentje:

azt kihagytam most 102 cm a haskörfogatom.


és nálad/nálatok mi a helyzet?

2012. aug. 12. 21:49
 38/50 A kérdező kommentje:
aki még olvas esetleg...megszültem közben október 22-én. babám 3570 gr és 54 cm lett. 3 hete jöttünk haza a kórházból. belejöttünk a szoptatásban és minden rendben! :) 22 kgot híztam a végére, abból eddig 11 kg már lement, remélem majd szépen lassan a többi is...ti hogy vagytok?
2012. nov. 15. 22:19
 39/50 anonim ***** válasza:

Jaj de jó neked már babázol.

Könnyű szülés volt?Hogy hívják a fiadat?

Gratulálok,jó egészséget nektek :)


Én ha minden igaz vasárnap szülök :)

Anno mikor olvastam a kérdésed,nem is volt pocaklakóm,most meg hamarosan kibújik,első baba,kislány lesz,szuper érzés :)

2012. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

hát látod hogy megváltoznak a dolgok néhány hónap alatt! :)

18 órát vajúdtam, nem volt könnyű, nagyon fájt-szülésznő szerint 8as nehézségű volt a 10es skálán..viszont érzéstelenités nélkül és gátmetszés nélkül csináltam meg amire büszke vagyok!(csal elsőfokú gátrepedésem lett). csak az utolsó fél órára adtak oxit mert kimerültem. a vajúdás előtt egy nappal már elkezdődtek a fájások, de akkor még csak óránként jöttek, ez szombat éjszaka volt, vasárnap este 22:00-2:00 ig 8 majd 6 percesek, aztán 2:00-14:30ig 4-5 percesek, és 16:00 ra érkezett meg. én kikészültem, de neki még a szívhangja sem változott és azóta is egy nyugodt baba! na ezért érte meg hogy arra törekedtünk hogy minél jobban háboritatlan legyen:) mikorra vagy kiirva?

2012. nov. 16. 13:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!