Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? (kép)

Ez lehet baba? (kép)

Figyelt kérdés

Hónap közepén csináltam pár ovutesztet, de mindegyik negatív lett, igy aztán nem is érdekelt annyira, gondoltam, hogy majd jövőhónaptól elkezdek hőmérőzni. Erre nemvárt előtt 4 nappal tojásfehérjés nyákom lett, se mellfájdalom, se semmi, ami mensi előtt szokott.

Csináltam délután egy ovutesztet.

Utána tegnap reggel, és ma reggel is.

Gondoltam kipróbálom jóstesztnek. Ilyenek lettek sorban.

[link]

[link]

[link]

Holnap kéne megjönnie, de nem érzek semmi arra utaló jelet. Kivéve, picit fájdogál, szurkál a hasam.

Szerintetek ez késői pé, vagy baba? Amúgy egész hónapban teljesen negativ lett délután, koncentrált vizeletből, nem ettem, ittam semmit előtte 1-2 órával, most meg a reggeli elsőből ilyen erős. Mi lehet ez?


2012. márc. 3. 12:01
 21/93 anonim ***** válasza:

Ha reggel csinálod, akkor jósteszt, HCG-t mutat, ha du., vagy este akkor ovuteszt, Lh-t mutat!

Ha csak most van pé-d, akkor kitolódik a menzi is..

Azért hajrá!!! :)

2012. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 A kérdező kommentje:
Reggel amit csináltam, az ugye olyan lett, amilyet láttatok, egyformán erős mindkét csík, most csináltam pár perce mégegyet, hogy az tuti Lh-t mutasson, és azon csak nagyon picit látszik a 2. csík. Létezik, hogy ilyen gyorsan kiürült volna a szervezetmből? Vagy ilyenkor a reggeli nem értékelhető? (ha nem vagyok terhes, és csak pé-m van, ugye ezt feltételezem, hogy a ma reggeli nem erősött mégjobban) Ma veszek azért egy terhességi tesztet, és ha holnap reggelig nem jön meg, akkor megcsinálom. :)
2012. márc. 4. 17:58
 23/93 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg. Teszteltem ma reggel HCG-vel, egy teljesen negatívat.
2012. márc. 5. 06:36
 24/93 anonim ***** válasza:
Sajnálom!!! Amíg nem jön meg, addig van remény, ne add fel!!! :) Milyen érzékenységű volt a HCG?
2012. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg, múlt hónapban 3-án jött meg. De semmit nem érzek, nem feszül a mellem, pedig szokott. A hasam szurkál, fáj, az meg pont nem szokott :) És sok fehér krémes, testápoló-szerű váladékom van. (bocsánat a részletezésért)

De biztos, hogy már bebeszélem magamnak.

Csak azt nem értem, hogy valószinű, hogy múlt hónapban is ilyenkor pé-m, ha ez az volt, akkor miért jött meg rögtön utána egy-két nappal, a szokott időben a mensim? Most meg miért nem?

Mondjuk múlt hónapban 100%, hogy nem voltunk ovu idején együtt, most meg 2x is. Lehet, hogy most próbál beágyazódni.

ha már a teszt negatív lett, muszáj reménykednem és hinnem valamiben:)

2012. márc. 5. 14:57
 26/93 anonim ***** válasza:
Mi újság? szurkolhatunk még?
2012. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 A kérdező kommentje:
Meg mindig semmi. Testapoloszeru,fehér,krémes folyasom van,elég sok. De nem viszket,nem faj,szóval fertőzés szerintem kizárva. Szurkal a hasam néha,de ennyi. Kiváncsi leszek:))
2012. márc. 6. 10:16
 28/93 anonim ***** válasza:

Szia! Csinálj még egy tesztet. Amiket leírtál még lehet baba, a képek alapján is. Nagyon drukkolok nektek!

(23 hetes kismama)

2012. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 A kérdező kommentje:
Szia! Mar 3 napja késik, néha szoktam vizsgálni a mehnyakam furdeskor. Persze alapos kéz-és koromfertotlenitest követően. Most annyira fent van,hogy alig érem el,kicsit kemény,kicsit puha és sok fehér,testapoloszeru valadekom van. A mellem nem faj,pedig szokott, a hasam szurkal,fajdogal. Lehet,hogy ez a pozi ovuteszt a pé-m volt és ha esetleg megfogan a babank (amit nagyon remélek) akkor csak bő egy hét múlva fogok bármit is érezni:) de ha továbbra sem jön meg,biztos,hogy fogok meg egy tesztet csinálni. Egyszer volt mar,hogy késett 4 napot,de az mar régebben volt. Azóta nem szokása.
2012. márc. 6. 15:24
 30/93 anonim ***** válasza:
Remélem baba lesz, de miért nem veszel terhességi tesztet az ovu teszt helyett? Tudom, jóstesztnek jó de azért a hcg teszt mégis biztosabb.
2012. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!