Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? (kép)

Ez lehet baba? (kép)

Figyelt kérdés

Hónap közepén csináltam pár ovutesztet, de mindegyik negatív lett, igy aztán nem is érdekelt annyira, gondoltam, hogy majd jövőhónaptól elkezdek hőmérőzni. Erre nemvárt előtt 4 nappal tojásfehérjés nyákom lett, se mellfájdalom, se semmi, ami mensi előtt szokott.

Csináltam délután egy ovutesztet.

Utána tegnap reggel, és ma reggel is.

Gondoltam kipróbálom jóstesztnek. Ilyenek lettek sorban.

[link]

[link]

[link]

Holnap kéne megjönnie, de nem érzek semmi arra utaló jelet. Kivéve, picit fájdogál, szurkál a hasam.

Szerintetek ez késői pé, vagy baba? Amúgy egész hónapban teljesen negativ lett délután, koncentrált vizeletből, nem ettem, ittam semmit előtte 1-2 órával, most meg a reggeli elsőből ilyen erős. Mi lehet ez?


2012. márc. 3. 12:01
 61/93 anonim ***** válasza:
Jóstesztelésről nem tudok semmit, egyik terhességel sem csináltam, szóval nem tudom milyennek kell lennie. Én mindig vettem 25 netes tesztet és azokat használtam. De az jó hogy még mindig nem jött meg! :)
2012. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
Na, van valami fejlemény?
2012. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
Mesélj!!!
2012. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát csináltam tegnap reggel egy 10-es terhességit, hát..van rajta valami. Valami nagyon halvány..lehet, hogy csak szellemcsík. Viszont még mindig nem jött meg. Éjszaka görcsölgetett a hasam, alig tudtam aludni, de még mindig semmi. Ma csináltam egy 25-ös teszttel reggeli pisiből. Csont negatív. Elkezdett fájni a cicim, de csak az EGYIK! :D Nem tudom mi lehet, komolyan :)

Megpróbálok nem foglalkozni vele, dehát csak nem jött meg több mint egy hónapja, tudom, hogy volt peteérésem, együtt is voltunk...és hát talán sikerült.

De most megfogadtam, hogy pénteknél előbb nem csinálok több tesztet. Pénteken lesz a 13. napom peteérés után, tudom, hogy még a ma reggeli teszt is korai volt, de gondoltam hátha kimutatja. Na de majd pénteken mostmár kiderül :) Remélem...!

2012. márc. 13. 08:55
 65/93 anonim ***** válasza:
Hű drukkolok neked :) van képed a tegnapi tesztről?
2012. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 A kérdező kommentje:

[link]

Nagyon halvány, de én látok valamit :)

2012. márc. 13. 10:43
 67/93 anonim ***** válasza:
Hát nem azért mondom de ahogy megjelent a kép láttam én is, nem kellett forgatni a monitort meg semmi hasonlót csinálni... :D a 25ös negatív mert az gyengébb. Még nem gratulálok, de alig várom a következő teszt eredményét!!!! :)
2012. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 A kérdező kommentje:
Hát kiváncsi leszek én is nagyon :) Ha nem baba, akkor nem tudom miért jelenik meg rajta vékonyka, halvány csík is. Szerintem pénteknél előbb nem csinálok több tesztet :)
2012. márc. 13. 11:04
 69/93 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek hogy kibírod e :P
2012. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 A kérdező kommentje:

Hát én is kiváncsi leszek. De valamennyire érzek tüneteket. Vagy valami furcsát, ami eddig nem volt.

Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. De én pl. állandóan eszem, mindig éhes vagyok :))) Szerencsére 53 kg vagyok, szóval nem hízékony fajta, úgyhogy egész nap tömöm a fejem.

De egy-két napja, nem nagyon tudok enni, ha eszem egy picit, émelygek, hányingerem lesz picit, és nagyon fáradt leszek. Akkor tegnap este annyira elkezdett fájni mindkét lyukas fogam(már vagy 1 éve lyukasak, sosem fájtak), hogy majdnem sirva fakadtam. Utánaolvastam, azt irják, ha megtörtént a beágyazódás, akkor a pici elkezdi azonnal elvenni a vitaminokat, a calciumot is egyből, és a lyukas fog megfájdul. Nem tudom..érzem, hogy valami más mint máskor. de aztán lehet, hogy bebeszélem.

Csak akkor már jönne meg, vagy lenne az összes tesztem egyértelmű pozi. 3 napja csinálok ovutesztet, reggeli pisiből, ugye az jósteszt. És az is erősödik szépen.

Nem tudom, de már ki vagyok borulva, hogy ilyen régóta bizonytalanságban vagyok :(

Várom már a pénteket!!!

2012. márc. 13. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!