Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? (kép)

Ez lehet baba? (kép)

Figyelt kérdés

Hónap közepén csináltam pár ovutesztet, de mindegyik negatív lett, igy aztán nem is érdekelt annyira, gondoltam, hogy majd jövőhónaptól elkezdek hőmérőzni. Erre nemvárt előtt 4 nappal tojásfehérjés nyákom lett, se mellfájdalom, se semmi, ami mensi előtt szokott.

Csináltam délután egy ovutesztet.

Utána tegnap reggel, és ma reggel is.

Gondoltam kipróbálom jóstesztnek. Ilyenek lettek sorban.

[link]

[link]

[link]

Holnap kéne megjönnie, de nem érzek semmi arra utaló jelet. Kivéve, picit fájdogál, szurkál a hasam.

Szerintetek ez késői pé, vagy baba? Amúgy egész hónapban teljesen negativ lett délután, koncentrált vizeletből, nem ettem, ittam semmit előtte 1-2 órával, most meg a reggeli elsőből ilyen erős. Mi lehet ez?


2012. márc. 3. 12:01
 71/93 anonim ***** válasza:
Ez mind nagyon jó jel! Én érzem hogy itt baba van a dologban! :)
2012. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 A kérdező kommentje:
Szia! Ma csináltam meg egy tesztet reggel és nagyon halvány de pozi lett:) remelem erősödni fog!!!!
2012. márc. 14. 11:15
 73/93 anonim ***** válasza:

Komolyan??? Gratulálok! :)))

Hányadik DPO-n vagy??

2012. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 A kérdező kommentje:

11. Dpo-n vagyok:)

[link]

Ilyen lett ma a tesztem. Halvány,de rögtön kijött :)

2012. márc. 14. 12:12
 75/93 anonim ***** válasza:

:D tudtam hogy nem fogod péntekig kibírni :P én is napi kettőt csináltam hogy lássam hogy erősödik e :)

Hát, halkan GRATULÁLOK :) Annyira éreztem az elejétől fogva hogy itt baba lesz :)

2012. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 A kérdező kommentje:

Ez a reggeli ilyen lett amilyet láttál a képen, és most csináltam szintén egy 10-essel, de más márkával egy teljesen nega tesztet :(

Igaz, hogy 1 körül ittam, ettem, de gondoltam azért valamicskét kimutat :( Most eléggé elszontyolodtam :( De holnap reggel is csinálok egyet, nagyon remélem, hoyg erősödik! :(:)

Te mit gondolsz?

2012. márc. 14. 15:08
 77/93 anonim ***** válasza:

Mennyire emlékeztetsz saját magamra... Mindig megfogadtam hogy nem tesztek 2-3 napig aztán napi minimum 2 tesztet ellőttem... :)

Nyugi, szerintem csak túl híg volt a vizeleted mert napközben csináltad. A reggeli tuti pozítiv lesz.

2012. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 A kérdező kommentje:

Ma reggeli teszt nega :( Itt már akkor biztos nincs baba:(:(:( Ma vagyok a 12. dpo-n. teljesen kétségbe estem :( Akkor miért mutatott tegnap rögtön ahogy lepisiltem halvány csíkot:( És a mellem miért ekkora, meg a mellbimbom?:( Hát ilyen még sosem volt:( Meg mért nem jön meg akkor?:(

Olyan szomorú vagyok, hogy el sem tudom mondani :(

Szétszedtem a tesztet, leszedtem róla ezt az üvegcsét, és nem a tesztcsík helyén, hanem arrébb kicsivel van egy kis vonalka elfolyás vagy micsoda, rózsaszín csík, kicsit ferdén és elfolyva. Próbáltam azt mondogatni magamnak, hogy csak a teszt rossz, de biztos, hogy nem:(

A véreredmény sem jön meg ma, mert 15-e van, szerintem csak hétfőn. Addig megőrülök:(

2012. márc. 15. 05:52
 79/93 A kérdező kommentje:

Ilyen lett a mai teszt:

[link]

De ennek a vonalkának arrébb kéne lennie kicsivel, mert ha ráteszem az üveglapos tetőt, akkor nem látszik a tesztcsík helyén. De ilyet sem láttam még, hogy egy teszt így nézzen ki. Kiborulok ezektől:( Szerintetek ilyenkor mi van?

2012. márc. 15. 06:22
 80/93 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem láttam :( de valami vonalat produkál a teszten, ha nem baba akkor mi? Mensi sehol, igaz a tünetekre nem lehet adni mert az ember hajlamos bebeszélni magának, tudom mert én is ilyen voltam. Mikor mentél vérvételre? Nálunk aznap vagy másnap délutánra megvan az eredmény.
2012. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!