Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? (kép)

Ez lehet baba? (kép)

Figyelt kérdés

Hónap közepén csináltam pár ovutesztet, de mindegyik negatív lett, igy aztán nem is érdekelt annyira, gondoltam, hogy majd jövőhónaptól elkezdek hőmérőzni. Erre nemvárt előtt 4 nappal tojásfehérjés nyákom lett, se mellfájdalom, se semmi, ami mensi előtt szokott.

Csináltam délután egy ovutesztet.

Utána tegnap reggel, és ma reggel is.

Gondoltam kipróbálom jóstesztnek. Ilyenek lettek sorban.

[link]

[link]

[link]

Holnap kéne megjönnie, de nem érzek semmi arra utaló jelet. Kivéve, picit fájdogál, szurkál a hasam.

Szerintetek ez késői pé, vagy baba? Amúgy egész hónapban teljesen negativ lett délután, koncentrált vizeletből, nem ettem, ittam semmit előtte 1-2 órával, most meg a reggeli elsőből ilyen erős. Mi lehet ez?


2012. márc. 3. 12:01
 51/93 A kérdező kommentje:
Vettem most egy tesztet, Predictor early, 12,5 ml-es érzékenységű. Holnap reggel megcsinálom, szurkoljatok kérlek! Hátha...addig úgysem nyugszom meg, míg meg nem jön, vagy nem lesz pozi egy tesztem.
2012. márc. 8. 16:06
 52/93 A kérdező kommentje:
Negatív lett :(
2012. márc. 9. 05:42
 53/93 anonim ***** válasza:
:( totál negatív? Semmi halvány valami?
2012. márc. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 A kérdező kommentje:

Semmi, totál negatív még mindig. Ugyhogy akkor a qupido fals vonalkát mutatott.

De még mindig nem jött meg. Ha esetleg a késői pé-ből történik egy kis csoda, akkor jövöhét ilyenkorra nem kéne megjönnie. Akkor tesztelek még egyet:)

2012. márc. 9. 09:17
 55/93 anonim ***** válasza:

Volt mar ilyen hogy hosszabb volt a ciklusod?

Nekem a kisfiammal kitolodott az ovu 10 nappal mert ittam a malnalevel teat szoval az a ciklus 40 napos lett volna.

2012. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban is így volt szerintem, hogy mensi előtt volt peteérésem, de csak abból tudom, hogy tojásfehérjés nyálkám volt, de nem ovuteszteltem, és nem is voltunk együtt és meg is jött rá két napra rendes időben. De mostmár furcsállottam, hogy megint ilyen, ovuteszteltem és erős pozi lett, együtt voltunk 2 naponta. És most nem jön meg. Ma vagyok a peteéréstől számított 6. vagy 7. napon. Nekem még sosem tolódott ki így.
2012. márc. 9. 10:23
 57/93 anonim ***** válasza:
100%
Azért az jó jel hogy nem jön meg! Még akármi lehet.
2012. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 A kérdező kommentje:

Hát nagyon szeretném, ha baba lenne:)

Elkezdtem ma jóstesztelni, van még itthon pár db, hátha erősödik, ma majdnem ugyanolyan mindkét csík, kicsit halványabb a tesztcsík, kiváncsi vagyok holnap milyen lesz :)

2012. márc. 10. 11:09
 59/93 anonim ***** válasza:
Na, mi újság?
2012. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 A kérdező kommentje:

Csináltam ma reggel is, halványka lett nagyon. Nem tudom miért, majd holnap is csinálok reggel:) Kiváncsi leszeK. Ha meg nem válik be, akkor legalább tudom, hogy ovun kivűl ne használjam máskor :)

De még mindig nem jött meg, és szurkál a petefészkem körül, meg görcsöl az alhasam.

2012. márc. 11. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!