Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? (kép)

Ez lehet baba? (kép)

Figyelt kérdés

Hónap közepén csináltam pár ovutesztet, de mindegyik negatív lett, igy aztán nem is érdekelt annyira, gondoltam, hogy majd jövőhónaptól elkezdek hőmérőzni. Erre nemvárt előtt 4 nappal tojásfehérjés nyákom lett, se mellfájdalom, se semmi, ami mensi előtt szokott.

Csináltam délután egy ovutesztet.

Utána tegnap reggel, és ma reggel is.

Gondoltam kipróbálom jóstesztnek. Ilyenek lettek sorban.

[link]

[link]

[link]

Holnap kéne megjönnie, de nem érzek semmi arra utaló jelet. Kivéve, picit fájdogál, szurkál a hasam.

Szerintetek ez késői pé, vagy baba? Amúgy egész hónapban teljesen negativ lett délután, koncentrált vizeletből, nem ettem, ittam semmit előtte 1-2 órával, most meg a reggeli elsőből ilyen erős. Mi lehet ez?


2012. márc. 3. 12:01
 41/93 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nagyon erős volt.(terhességi teszt)

De szerintem ez negatív,ne haragudj...:(

2012. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 A kérdező kommentje:

Nem haragszom :) Hát lehet, hogy így van.

Majd kiderül, már elterveztem, hogy nem fogok görcsölni rajta. Ha megjön megjön, ha nem, akkor meg majd csinálok valamikor még egy tesztet :)

2012. márc. 7. 16:46
 43/93 anonim ***** válasza:
Teszteltél ma reggel?
2012. márc. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 A kérdező kommentje:

Megvárom a holnap reggelt, ha addig nem jön meg, + ha netán van hcg a szervezetemben, akkor hagyom duplázódni :)

Minden éjszaka kimegyek egyszer pisilni. MIkoriból nézzem? Az éjszakaiból, 2-3 körül megyek ki, előtte meg mikor lefekszem 10 körül. Vagy ilyenkor reggel?

2012. márc. 8. 07:58
 45/93 anonim ***** válasza:
Hat, jo lenne ha kibirnad hogy 3 korul nem mesz ki, huzd amig csak tudod. Mondjuk ahogy mondtam nekem az esti erosebb volt mint a reggeli.
2012. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 A kérdező kommentje:

Nagyon sokan azt mondják, hogy ha biztos vagyok a mensi előtti peteérésemben, akkor csak +14 napra fog megjönni, ne is várjam hamarabb, és akkor még most nem is késik.

Már tényleg nem tudom mit gondoljak. Elvileg akkor jövőhét ilyenkor kéne megjönnie! Lehet tesztelek holnap egyet hajnalban/reggel, és ha negatív, akkor hagyom az egészet, és ha nem jön meg jövőhét hétvégéig, akkor kicsit elkezdek reménykedni.

2012. márc. 8. 12:30
 47/93 anonim ***** válasza:
100%
En csak magambol indulok ki, midenki mondta hogy tuti hogy negativ a halvany idon tuli tesztem, es megis babat varok. Ha meg tudod allni hogy ne foglalkozz vele, akkor az jo taktika :)
2012. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom megállni, ugyanis 5 percenként nézegetem a gyakorit, hogy ki-mit válaszolt a kérdésemre, hátha valami remény van még :)

Meg nézegetem a hasonló posztokat, hátha..:) nem is tudom mire számítok, vagy mit várok.. de bárcsak egy kicsi baba lenne, az sem érdekelne, ha csak jövőhéten mutatna erős pozit a teszten, csak sikerülne! :)

2012. márc. 8. 13:47
 49/93 anonim ***** válasza:
:) ismerős :) azért az hogy nem jön meg jó jel. Félidőben volt ovud? Vagy nem figyelted? Nekem amúgy a netes one step tesztek tökéletesen működtek mind a két terhességnél.
2012. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 A kérdező kommentje:
Hát arra gondolok, hogy ha nem terhességet jelzett az ovuteszt, akkor a pé-met. De az elég késői volt akkor, a 30. napos ciklusomban, a 28. napon.
2012. márc. 8. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!