Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? (kép)

Ez lehet baba? (kép)

Figyelt kérdés

Hónap közepén csináltam pár ovutesztet, de mindegyik negatív lett, igy aztán nem is érdekelt annyira, gondoltam, hogy majd jövőhónaptól elkezdek hőmérőzni. Erre nemvárt előtt 4 nappal tojásfehérjés nyákom lett, se mellfájdalom, se semmi, ami mensi előtt szokott.

Csináltam délután egy ovutesztet.

Utána tegnap reggel, és ma reggel is.

Gondoltam kipróbálom jóstesztnek. Ilyenek lettek sorban.

[link]

[link]

[link]

Holnap kéne megjönnie, de nem érzek semmi arra utaló jelet. Kivéve, picit fájdogál, szurkál a hasam.

Szerintetek ez késői pé, vagy baba? Amúgy egész hónapban teljesen negativ lett délután, koncentrált vizeletből, nem ettem, ittam semmit előtte 1-2 órával, most meg a reggeli elsőből ilyen erős. Mi lehet ez?


2012. márc. 3. 12:01
 31/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csináltam tegnap előtt egy terhességit, meg ma reggel. Ilyenek lettek. Tudom, hogy nagyon halvány, szinte nem is látszik, de azért összehasonlítottam őket. Meg hát idegesít, hogy nem jött még meg, már 4 napja késik. Néztem egy pár percig a tesztemet, ma hajnalban csináltam, semmit nem láttam rajta, és most reggel megnéztem, és ilyen a különbség. A hozzánk közelebbi a képen a mai.

[link]

Nagyítsatok rá, és úgy jobban látszik.

Lehetséges, hogy csak száradási csík, de akkor miért erősebb a mai, mint a két nappal ezelőtti :(

2012. márc. 7. 08:24
 32/93 anonim ***** válasza:

Szia

Az ovu teszt ha terhességet jelez,akkor pozitív marad nem csak 3 napig,hanem végig.

Tutti h egy késői ovulációdat mutatta és ha akkor együtt voltatok,akkor minden esély megvan h majd a HCG is pozitiv lesz 2 hét múlva.

Pláné h a menszid még nem jött meg! ha a menszi előtti lh emelkedést mutatta volna,akkor már meg kellett volna jönnie.

Most már tényleg ne add fel!

Bár nagyon nagyon ritka az ilyen késői ovuláció,de ez nem lehet más.

2012. márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem nagyon látom, hogy erősödött volna, sőt az is lehet, hogy csak száradási csík... Sajnálom, nekem is volt ilyen, és nem voltam terhes:( Azért neked szurkolok!

2012. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam, hogy száradási csík. De tényleg erősödött, a párom is mondta, hogy ez a mai, sokkal erősebb.

De ha száradási csík, akkor miért erősödik, meg miért nem jön meg? :/

Veszek még tesztet, de lehet, hogy csak pénteken csinálom meg. Aztán ha az is ilyen, akkor biztos, hogy nincs baba.

Mikortól kezd termelődni a Hcg? Amikor már beágyazódott, vagy már a beágyazódás folyamatában? Mert ha késői pé-m volt, és azért nem jön meg, még csak a folyamat lehet mostanában...

2012. márc. 7. 09:27
 35/93 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem mondom hogy ez nem pozítiv! Nekem ugyan ilyen lett, csak száradás után lett ott a második vonal. Nem hittem benne hogy terhes vagyok mert a kisfiamnál nemvárt előtt 4 nappal rögtön kijött a vonal, most meg még pár nappal nemvárt után is éppenhogy. Mégis 14 hetes terhes vagyok. Mindjárt keresek neked képet!
2012. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 A kérdező kommentje:

Igen, lehetséges, hogy nekem is később mutatta ki, mert félkómásan reggel 6kor csináltam, néztem 1-2 percig, de semmit nem láttam, aztán felkeltem 7, fél8 felé, és ezt láttam :)

Én sem hiszek benne, hogy terhes lehetek, csak reménykedek!!! Megköszönném a képet :)

2012. márc. 7. 10:18
 37/93 anonim ***** válasza:

[link]


Balról jobbra nézd, úgy van időrendi sorrendben. Majdnem az összes teszten bő 10 perc után jött ki a második! Szerintem van remény!!

2012. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
Közepén az az erősebb teszt egy esti teszt volt, a többi reggeli. Szóval az én esetemben az sem volt igaz hogy reggeli vizeletből jobb tesztelni. Ja, és a legelső teszt a nemvárt napján készült.
2012. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 A kérdező kommentje:

Neked is milyen halványka volt :))

De engem csak az aggaszt, hogy nem 1-2-3 percen belül jött ki az eredmény, hanem lehet, hogy csak fél órával:( és lehet, hogy minden qupidon van ilyen, hogyha megszárad akkor rajta van a száradási csik. De viszont erősödött, ezt nem értem.

2012. márc. 7. 10:38
 40/93 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is erősebbnek látom a másodikat, ezért gondolom hogy baba van!
2012. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!