Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? (kép)

Ez lehet baba? (kép)

Figyelt kérdés

Hónap közepén csináltam pár ovutesztet, de mindegyik negatív lett, igy aztán nem is érdekelt annyira, gondoltam, hogy majd jövőhónaptól elkezdek hőmérőzni. Erre nemvárt előtt 4 nappal tojásfehérjés nyákom lett, se mellfájdalom, se semmi, ami mensi előtt szokott.

Csináltam délután egy ovutesztet.

Utána tegnap reggel, és ma reggel is.

Gondoltam kipróbálom jóstesztnek. Ilyenek lettek sorban.

[link]

[link]

[link]

Holnap kéne megjönnie, de nem érzek semmi arra utaló jelet. Kivéve, picit fájdogál, szurkál a hasam.

Szerintetek ez késői pé, vagy baba? Amúgy egész hónapban teljesen negativ lett délután, koncentrált vizeletből, nem ettem, ittam semmit előtte 1-2 órával, most meg a reggeli elsőből ilyen erős. Mi lehet ez?


2012. márc. 3. 12:01
 81/93 A kérdező kommentje:

Szia!

Én sem láttam még ilyen tesztet soha. Tegnap voltam vérvételen, mára szokott ilyenkor megjönni az eredmény. De most szerintem nem fog, mert ugye ünnepnap van. Vagy ilyenkor is van labor? Hát nem tudom..

De elhatároztam, ma veszek egy non-stop gyógyszertárban egy digitális clearbluet, ami kiirja, hogy terhes vagy nem. Mert holnap este megyünk a párommal meg a családjával egy buliba, és tudni szeretném, mert ha baba van (adná az ég), akkor még a cigifüstöt is kerülni fogom :)

Kimutatja a clearblue? Holnap lesz a 13. napom pé után.

2012. márc. 15. 09:07
 82/93 anonim ***** válasza:
Hát a clearblue nem 10es teszt! És nekem a fiammal negatívat írt, de szétszedtem és ott volt a halvány vonal. Tényleg ünnepnap van... Külföldön élek úgyhogy mindig elfelejtem ha otthon ünnep van. Én a helyedben felhívnám a labort, hátha. Azért nem állhat meg az élet hétfőig. Vagy a másik amit megpróbálnék, hogy elmegyek a kórházba és azt mondanám a nőgyógyászaton hogy pozitív lett a teszt de kicsit barnáztál tegnap este. Akkor megultrahangoz a doki. Igaz még nem lát semmit de lehet hogy egy szabályos petezsák mondjuk látható lenne, ami nagyon jó jel.
2012. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:

Szia!

Hívtad a labort? Vagy az sem rossz ötlet, amit az előző válaszoló javasolt, hogy menjél be egy vizsgálatra.. Tudsz már valamit?

Hát, ez a vonal elég érdekes, de nagyon szurkolok, hogy babóca legyen!!!!

2012. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

A nagynéném a háziorvosom, mellette belgyógyász és délelőtt felhivta a labor, hogy ő nem kérhet Béta-Hcg, mert nem nőgyógyász! De kb 1 éve néztünk nekem, akkor még lehetett. Most kitalálták, hogy nem lehet :(

Úgyhogy marad a bizonytalanság. Ha hétfőig nem történik semmi, akkor bemegyek a körzeti nőgyógyászhoz, és megnézetem magam. Mert az én nőgyógyimhoz kb 2 hét mire menni tudnék.

Holnap reggel veszek egy tesztet, lehet, hogy ilyen digitális clearbluet, hogy ne kelljen csíkokat találgatnom :( Úgy látszik nincs szerencsém a tesztekben. Csak lenne már pozitiv!!!!!! :( :)

vagy milyen tesztet ajánlanátok? holnap leszek elvileg vagy a 12. vagy a 13. napomon pé után. Most már ki kell hogy mutassa reggeli pisiből!!!!!

2012. márc. 15. 19:11
 85/93 anonim ***** válasza:

Ez mennyire gáz már hogy nem csinálják meg.. nem mindegy ki kéri??

Már én is tiszta ideg vagyok hogy mi van veled :)

Figyelj az első terhességemmel nemvárt előtt 4 nappal lett poz a tesztem. Reggel csak napfénynél látszott a vonal, este 11kor csináltam még egyet, akkor már erősebb volt. A mostani terhesség teljesen más. Nemvárt napján is időn túl lett poz, alig látszódott és nagyon nehezen kezdett erősödni. Tiszta ideg voltam hogy valami baj van mert az elsőnél nem ez volt. Mégis minden rendben. Ha a 13. Dpo-n vagy és úgy vagy mint én voltam most akkor semmi sincs veszve még mindig!

2012. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:

Vettél tesztet?

Én rengeteg pénzt kidobtam ilyen-olyan hiper szuper tesztre, aztán rájöttem hogy a netes one step tökéletes. Pár forintért veszel 20-30db-ot aztán amit csinálsz amennyit akarsz :) ez a megoldás olyanoknak jó mint én, akik nem tudják megállni hogy ne teszteljenek állandóan...

2012. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 A kérdező kommentje:

Reggel csináltam két 20-as tesztet és nega mind a kettő :( a tegnap előtti meg még mindig halvány pozi :( már nem tudom mit gondoljak, de így szerintem nincs baba. nagyon szomorú vagyok, párom is :( úgy vártuk!

még mindig nem jött meg. mellem nagyon fáj, alig tudok hason aludni annyira. hétfőn megyek dokihoz ha addig nem jön meg :(

2012. márc. 16. 10:23
 88/93 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok neked! Szerintem a 20as teszt gyenge, remélem csak azért negatív.
2012. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2012. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma nagyon görcsöl a hasam, borzasztóan :( Kicsit megjött. Ugyhogy szerintem a nap folyamán teljesen megjön. Ma akartam egy digis clearbluet csinálni, de nincs szükség rá. Én úgy gondolom, hogy volt baba, éreztem, tudtam...

Nem baj, majd jövő hónapban. Szerintem elmegyek nőgyógyászhoz, hogy nézzünk nekem hormonokat, hogy rendben van e minden.

Majd jövőhónapban hátha sikerül :))

Köszönöm, hogy érdeklődtetek és drukkoltatok!

2012. márc. 18. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!