Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 17-18-ra?

Ki nem várja március 17-18-ra?

Figyelt kérdés

Nekem a peteérésem március 2-3 körül volt. :)

Ki nem várja jövőhét hétvégére? Öntsünk egymásba lelket, ki hogy viseli a várakozást?:)


2012. márc. 9. 10:35
 341/352 anonim ***** válasza:
SZia! Megint én! :) Gratulálok nagyon!!! :) Tudom milyen érzés!!! :) Hidd el, innentől csak úgy repülni fognak a hetek!!! :) De nagyon durván ám, én nemrég tudtam meg, hogy 6 hetes vagyok...most pénteken pedig már 9 hetes leszek! :) Nálunk is első baba, én 23,apa 27. Nekünk nagyon nagy szerencsénk volt,mert a második próbálkozós hónapban összejött a manócskánk! :) Holnap megyek vérvételre, csütörtökön a védőnőhöz, jövőhéten meg a 10 hetes UH-ra. Kicsit mozgalmas meló mellett :) Te dolgozol?
2012. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 342/352 A kérdező kommentje:

Szia!! Még volt itthon egy zacskó X-epil, meg egy clerablue. Megcsináltam őket éjszaka 1kor.

Az x-epilek ilyenek sorban, az első kettő a 13. dpos, a következő kettő a tegnapi 14. dpos (a nemvárt napja), az utolsó kettő a ma éjszakai a 15. dpos. Szerinted erősödik? :(( Nagyon megijedtem éjszaka, azt gondoltam sokkal erősebb lesz :((

[link]

Ez rosszat jelent? :(((( A tegnapiak azok erősebbek, de a mai...hát nem tudom :((( És eddig nagyon fájt a cicim, most is fáj, de már nem annyira :(((( Jajj, nagyon félek :(((

Ilyen lett a clearblue:

[link]

2012. ápr. 26. 07:08
 343/352 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelmű pozitiv,ne ijedj meg!!!

Nem elsz semmi baj,nekem ennél jóval halványabb volt anno,alig lehetett látni,sőt időn tuli is volt mégis megszületett a lányom.

A cicid meg nem fog fájni végig....

Ezeken a teszteken még kételkedni sem lehet....

Gratula kismama:)

2012. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 344/352 anonim ***** válasza:

Szia! Megint én! :) Ne izgulj, minden rendben! :) Már 1000%,hogy babát vársz!!! :) Gratulálok!!! :) Nekem ma lettek meg a vérvétel eredményeim, minden rendben van! :) Voltam védőnőnél is, nagyon aranyosat fogtam ki! :) Ugyhogy nálunk is minden rendben! Holnap leszek 9 hetes! :)

Sok puszi

2012. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 345/352 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!!!

Ilyen lett a ma délutáni tesztem:

[link]

Annyira boldog vagyok, szépen erősödött!!!! :))))

Gratulálok Kedves Utolsó a babádhoz! :)

én két hét múlva, május 9-én megyek, akkor leszek elvileg pont 6 hetes :)))

2012. ápr. 27. 13:25
 346/352 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon gratulálok! :) Tényleg nagyon szépen erősödik a csík! :) Látod,igazam volt! Kitartás, gyorsan elmegy majd ez a két hét! Majd írj,hogy mi volt a dokinál!!! :) Én pénteken megyek megint, majd írok én is, hogy mekkora a manó! :) Nekem a 6 hetes UH-n 3,6mm-es embriót látott a doki! :) Kitartás!

9hetes kismama

2012. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 347/352 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi újság kedves kérdező? :) Voltál dokinál? Minden rendben? Én múlthét hétfőn voltam, akkor már 22mm volt a manóm! :) Most pénteken megye megint,akkor már 11hetes leszek! :)

Puszi

2012. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 348/352 anonim ***** válasza:
Megint én! :) Most olvasom, hogy május 9-én mész, és az holnap lesz... :) Ugye írsz holnap, hogy mit mondott a dokid,meg hoy mekkora a baba? :) Gondolok ám rád!!! :)
2012. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 349/352 A kérdező kommentje:

Szia! De aranyos vagy, hogy érdeklődsz! :)))

Igen, holnap reggel megyek dokihoz, nagyon izgulok :)) Remélem minden rendben lesz, mondjuk én úgy érzem, hogy igen! :))

Tegnap óta reggelente kezdődik a hányinger, émelygés, és nem nagyon tudok enni. Ilyenkorra múlik el kb, mostanra már ki tudtam kászálódni az ágyból :))

Enni nem nagyon tudok, csak gyümölcsöt, joghurtot, de mást nagyon nem kívánok. Vettem Femibion 800-at, azt szedem :))

Ma vagyok elvileg 7 hetes, de igazából még csak 6 hetes, mert 1 héttel kitolódott a peteérésem:) Majd az orvos holnap megmondja :) Mert ilyenkor március 18-án jött meg utoljára, de a peteérésem csak április 10-én volt.

Holnap mindenképp írok!

veled mi a helyzet? Te mennyi idős vagy most? :))))

2012. máj. 8. 14:58
 350/352 A kérdező kommentje:

Ja, és csináltam két napja még egy tesztet, az ilyen lett :))

Kb 1 másodperce volt a pisiben a teszt, és már ki is jött ez az erős tesztcsík :))))

[link]

Ezért tudom, hogy minden rendben van odabent :) A kicsi babám termeli a hormonokat rendesen!!! :))

2012. máj. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!