Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai nap vettem 3 féle tesztet,...

Mai nap vettem 3 féle tesztet, mivel késik a mensesem! Az egyik teszt egy kicsit halvány de jól kivehető + t mutat ( Clearblue) a másik egyértelmű negatívat ( Romed) a harmadik pedig bemondta az unalmast ( Clearblue digitális)! Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 18. 13:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Egyet értek! Sajnos én is 4-5 ezer forintot dobtam ki az ablakon! Tudom sokan úgy vannak vele minek vettem annyi tesztet stb stb! DE! Amikor egy nő ennyire vágyik arra,hogy teherbe essen bármit megtesz ennek érdekében,és ha kell a fél gyógyszertárat felvásárolnám,ha csak 1 teszt is azt mutatná BIZTOSRA ,hogy bizony van egy csöppség a szívem alatt! Az ilyen fals tesztektől csak le lombozódom :( ! Bízom benne,hogy ebben a hónapban sikerülni fog a baba! Azt olvastam valahol,hogy ha ovuláció után a méhszájam magasan marad és összezáródik teljesen az jelentheti azt,hogy baba lesz ,mert a szervezet így védi a babát a baktériumoktól! Nem tudom ez mennyire igaz vagy mennyire nem minden esetre nekem csütörtök óta a méhszájam szinte elérhetetlen magasságban van! Nem fogom bele élni magam mert nem akarok megint nagyot csalódni! 2 hét múlva kell jönnie a nem vártnak addig lerágom a körmöm és várok,majd tesztelek reményeim szerint egy jó erős pozitívat!
2012. ápr. 30. 11:29
 42/77 anonim ***** válasza:
Csak nyugi! én szorítok! De ne cb -vel tesztelj kérlek! A körmeidet azert ne ràgd le! :-)
2012. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem lerágni :)! CB-t azt messziről kerülöm mint a pestist! gabrielt fogok venni abban megbízom :)
2012. ápr. 30. 16:50
 44/77 anonim ***** válasza:
:-) addig is nyugi. Szép idő van, foglald le magad! Majd írd meg, hogy mi lett! Remélem dupla csìkok lesznek. :-)
2012. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 A kérdező kommentje:
Rendben amint eljön az idő meg írom :)
2012. ápr. 30. 16:57
 46/77 anonim ***** válasza:
Tudom javasolni, hogy kezdj el gyàrtani fincsi sütiket! Az tutira leköt és a végeredmény is tuti fincsi:-)
2012. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet :) Szeretek sütni főzni hál istennek :)) Talán eltereli addig a gondolataim!
2012. ápr. 30. 18:36
 48/77 anonim ***** válasza:
Az jo. Egy jo nutellàs palacsintàért most bàrmit megadnèk! :-)
2012. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 A kérdező kommentje:
Kakaóssal tudok csak szolgálni :)
2012. ápr. 30. 20:39
 50/77 anonim ***** válasza:
Az is jò lesz, köszi :-)
2012. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!