Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai nap vettem 3 féle tesztet,...

Mai nap vettem 3 féle tesztet, mivel késik a mensesem! Az egyik teszt egy kicsit halvány de jól kivehető + t mutat ( Clearblue) a másik egyértelmű negatívat ( Romed) a harmadik pedig bemondta az unalmast ( Clearblue digitális)! Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 18. 13:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:

Attettem oket negativba,a Romed teszten nincsen 2 csik,viszont a clearblue-n igen,lehet a clearblue erzekenyebb teszt es azert mutatta ki? Mennyi ideje kesik a menszid?

[link]

2012. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy pontosan nem tudom mikor kéne megjönnie mert mostanában hol 30 hol 28 hol 23 legutóbb pedig 20 napra jött meg! Az az március 21.én ha a 28 naposat is számolom ami az átlag akkor ma kellene vagy kellett volna megjönnie!
2012. ápr. 18. 13:12
 13/77 anonim ***** válasza:
Na valaki megelozott :D
2012. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:

Én azt mondom ez a clearblue halványan de pozitív.

Csinálj reggeli pisiből egy sima tesztet.pl dm-ben lehet olcsót kapni.

Drukkolok neked!!

2012. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 A kérdező kommentje:
Nincs nálunk DM csak rossmann ott nem tudom lehet e kapni! A gyógyszertárban viszont csak ez a 2 fajta van most romed és clearblue!
2012. ápr. 18. 13:15
 16/77 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is tesztelj ujra,mert csak atlagoltal a nemvart idpontjaval,tehat lehet 1-2 nappal kesobb kellene megjonnie es az sokat szamit a tesztelesnel :) Megy a drukk!
2012. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat tippeket és segítséget,várok 1-2 napot és megismételem a tesztet!
2012. ápr. 18. 13:19
 18/77 anonim ***** válasza:

nekem a rossamnnos a nemvárt napján mindháromszor megmutatta a babát! :) a saját gyártmányúról beszélek, a legolcsóbbról :)

sztema cb is szépen látszódik, pozi és én neked is babára tippelek!

majd írd meg!

2012. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:

Nálam is így volt, csak a medi-preg mutatott halvány pozit, gabriel meg az összes többi (nem tudom már a nevüket) mind negatív lett. Aztán a gyógyszertárban rám is rámsóztak egy digitális cb-t, az pozit mutatott. Két nap múlva még mindig nega lett az összes teszt szinte, de a cb digitális végig pozit mutatott. Cb-nak volt igaza:)


Szerintem ott a baba!


Üdv 19 hetes km

2012. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:

a CB-n látom a 2.csíkot, a másikon semmi.

szerintem terhes vagy, a CB pontosabb, érzékenyebb.

gratula. majd írj ha tesztelsz még.


2 kisfiú anyuja

2012. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!