Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai nap vettem 3 féle tesztet,...

Mai nap vettem 3 féle tesztet, mivel késik a mensesem! Az egyik teszt egy kicsit halvány de jól kivehető + t mutat ( Clearblue) a másik egyértelmű negatívat ( Romed) a harmadik pedig bemondta az unalmast ( Clearblue digitális)! Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 18. 13:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 A kérdező kommentje:
Közben eszembe jutott az,hogy kb 1 hete lett egy fog íny gyulladásom amire Klimicint és Fortedolt szedtem,nem lehet esetleg ,hogy ezek befolyásolják az eredményt? Nagyon bosszant,hogy a digitális teszt nem működött,mert abban bíztam a legjobban!
2012. ápr. 18. 14:03
 22/77 anonim ***** válasza:

Szia

Engedd meg ,hogy a saját tapasztalatomat irja le a cb-val kapcsolatban.

Az első babámat 4nappal a nemvárt előtt kimutatta. Jól láthatóan. Most megint babát szeretnénk,decemberben vettem megint cb-t, és olyan lett mint a tiéd. Az sajna negatív,nekem du-ánra meg is jött. Keress rá a neten,hogy ez a clearblue sajátossága,sokszor mutatja ezt a vékony vonalat,helytelenül. Akkor pozitív ez a fajta cb ha halványan akár ,de vastag vonallal jelzi a +.


De kívánom,neked hogy babád legyen,de ezek a tesztek negatívak.

(még a negatívba rakott képen is más színe van a függőleges vékony csíknak)

K

2012. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 A kérdező kommentje:
A képen sajnos nem látszik jól de a cb-n vastag halvány csík van csak az egyik szélének a kontúrja erősebb mint a többi része ezért látszik úgy mintha csak a z a vékonyka csík lenne ott! Most várok 21. éig akkor kerek 30 nap fog eltelni a menses után és akkor csinálok másik tesztet!
2012. ápr. 18. 14:36
 24/77 anonim ***** válasza:

Értem! Kívánom,hogy sikerüljön.

Annyit még had írjak,hogy ha a negatívot nézed, akkor a függőlegesnek olyan színe van mint a kontrollcsíknak, nem pedig olyan mint a visszintes csíknak.


A legjobbakat)))

K

2012. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 A kérdező kommentje:
Sajnos ezekben a pillanatokban megjött aminek nem kellet volna bár elég gyengén! Minden esetre most már tudom,hogy a ClearBlue teszt megbízhatatlan! Csalódott vagyok :( de nem adjuk fel párommal!
2012. ápr. 18. 15:18
 26/77 anonim ***** válasza:
Sajnálom! De amúgy ezeken a teszteken látszottak, hogy negatívak.
2012. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

K

2012. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy megjött.

De talán ha legközelebb kivárod a 30. napot és aztán tesztelsz, a legolcsóbb, 10es érzékenységű is ki fogja mutatni, nem kell több ezret tesztekre pocsékolni. Most megcsináltál 3at, mindez 4000ftba került. Ha neten kapható olcsót választasz és azzal csinálsz egy nap 3at, akkoris 300ft, nem 4000.

A legjobbakat a következő hónapra!!!

2012. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 A kérdező kommentje:
Az hiszem megfogok bolondulni! Imént voltam wc-n a pár órával ezelőtti gyenge vérzésem nincs sehol! Ez más 3 napja megy így! Barnázok vagy vérzek kicsit aztán meg semmi! Úgy érzem az a pénteki teszt meglesz csinálva!
2012. ápr. 18. 18:24
 30/77 anonim ***** válasza:

14es válaszoló vagyok.

Szerintem ez a cb akkor is pozitív.Nekem is hasonló volt.

A barnázgatás(ha nincs normális menzid) viszont jelezhet babát!

2012. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!