Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai nap vettem 3 féle tesztet,...

Mai nap vettem 3 féle tesztet, mivel késik a mensesem! Az egyik teszt egy kicsit halvány de jól kivehető + t mutat ( Clearblue) a másik egyértelmű negatívat ( Romed) a harmadik pedig bemondta az unalmast ( Clearblue digitális)! Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 18. 13:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:
Nincs rendes vérzés! Már 2 napja elkezdődött a barnázgatás,akkor mondtam magamban remek megfog jönni fel is készültem rá ,de semmi épp ezért vettem ma a kérdésemben említett teszteket amiből ugye mutatott pozitívat! Remélem igazad van és tényleg jönne a baba! Én lennék a világ legboldogabb embere az biztos :)
2012. ápr. 18. 18:31
 32/77 anonim ***** válasza:
Írjál holnap!Én tesztelnék egyet sima rossmanos teszttel reggeli vizeletből!Drukkolok!
2012. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 A kérdező kommentje:
Jó akkor holnap után írok :) Sajnos reggel 6 ra megyek dolgozni és nincs itthon tesztem,így munka után első utam a Rossmanba fog vezetni pénteken pedig meg csináloma tesztet!
2012. ápr. 18. 18:58
 34/77 anonim ***** válasza:
Szerintem negatívak...
2012. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
Szerintem jó esélyed van, csinálj tesztet, drukkolok neked.
2012. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap este megjött a nem várt...rendesen! Szóval a baba projeckt elnapolva a nemvárt végéig! Aztán gőz erővel újra neki ugrunk :))
2012. ápr. 19. 18:05
 37/77 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de itt a következő hónap, ami egyben új lehetőség is!

25hkm

2012. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom jársz-e még erre.

Ma csináltam én is egy cb tesztet, és olyan lett mint neked. Én már írtam hogy így jártam vele, de ennek ellenére mégis az vettem. De negatív lett... Ez gyakori hibája a tesztnek..

K

2012. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom,hogy Te is befürödtél vele! Minden esetre már tudjuk milyen tesztet nem szabad venni! 28.án lesz ovum ha minden igaz,remélem most már sikerülni fog!
2012. ápr. 22. 09:21
 40/77 anonim ***** válasza:
Ez már az új fajta cb teszt. Totál fals. Nekem is pozit mutatott 2 sze is egymást követő hònapban. Minden más olcsò teszt negatív volt. Részemről soha többé nem veszek ilyet.jò nagy pènzkidobàs!
2012. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!