Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai nap vettem 3 féle tesztet,...

Mai nap vettem 3 féle tesztet, mivel késik a mensesem! Az egyik teszt egy kicsit halvány de jól kivehető + t mutat ( Clearblue) a másik egyértelmű negatívat ( Romed) a harmadik pedig bemondta az unalmast ( Clearblue digitális)! Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 18. 13:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
Ên ma ettem 2 nuttellàsat :-) . Hànyadik napon vagy?
2012. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 A kérdező kommentje:
szia :)! 12.ére nem várom a mensest! Most úgy érzem sikerült és vannak apró előjelei! Soha nem szokott a hasamm görcsölni még menses előtt sem ( mindig csak onnan tudtam,hogy mensi lesz,hogy a megérzéseimre támaszkodtam ),most már 3 napja görcsöl a hasam az első napon olyannyira,hogy azt hittem szét szakadok! Bár ez nem is görcs volt inkább úgy írnám le,hogy a méhem szét akart szakadni két felé! Vacsora közben elkapott a hányinger! És tudom az ön vizsgálat nem előnyös,de én kíváncsi voltam utána olvastam terhesség esetén milyennek kell lenni a méhszájnak! Az enyém nagyon magasan van teljesen zárt és kicsit kemény pont amilyennek terhességnél lennie kell! Ennek ellenére nem élem bele magam,nem szeretnék csalódni,de valami belső hang azt súgja sikerült! 12.én tesztelek legkorábban előtte nem akarok!
2012. máj. 4. 13:32
 53/77 anonim ***** válasza:
Na az jò hír! :-) boszi vagyok, lehet :-) ne nyúlkàlj, nem szabad! Ha van babò ugyis ott lesz-van!! Ha meg terhes vagy akkor lesz 9 hònapod, hogy èlvezd a tehessèget!
2012. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
2012. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 A kérdező kommentje:
Elnézést ha most durván fogalmazok,de nem hat meg,hogy más pozitív véleménnyel van a tesztről! Én saját tapasztalatból írtam,hogy csaló a teszt! Hozzá tenném nem 1x hanem 3x mutatott nekem ál pozitívat! Így én nem fogom venni nem bízom meg benne még akkor sem ha valaki az életére esküdne meg ,hogy megbízható! 1.5 év után 3x is örülni majd csalódni....kicsit sok! Remélem ezt megérted Te is kedves utolsó és tudom,hogy a linkel jót akartál és ezt köszönöm is!
2012. máj. 7. 15:34
 56/77 anonim ***** válasza:

Engem nem bántottál meg!

1 teszt sem tökéletes és 100%-os. Nem mutat mindenkinél valós eredményt, mindenki csalódott valamelyikben... a biztos az a vérvétel.

2012. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
Èn vagyok a nutellàs baràtnéd. Még annyit fűznèk a csodâlatos tesztekhez, anno a medilab csapott be csúnyân. Egy het késés 5! Gyönyörű egyforma pozi teszt. Megjött, rà màsnap vérvétel és egy deka hcg- t nem talàltak. Tehàt igen is van fals pozitív! A nődokim azt mondta ezeknek a teszteknek annyi is elèg, hogy kicsit erösebben süt a nap(dobozban) és màr annyi neki!
2012. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
A lényeget elfelejtettem, hogy vagy?:-)
2012. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 A kérdező kommentje:
Hát elég sűrű hangulat ingadozásaim vannak a hasam szurkál néha néha meg olyan rugdos a baba érzés van! Nehezen telnek a napok nagyon,de lassan csak eljön 12.e!
2012. máj. 7. 21:15
 60/77 anonim ***** válasza:
Na az jo! Nekem szombaton megjött. 2 nappal hamarabb, szerintem a frontok bejàtszanak. Meg elkaptam valami hasmenős nyavajât. Az az 5 nap elrepűl:-) En màr jobban izgulok, mint Te :-)
2012. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!