Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon kétségbe vagyok esve,...

Nagyon kétségbe vagyok esve, VÁLASZOLNÁTOK?

Figyelt kérdés

Lányok, ma vagyok a ciklusom 12.napján. Ma reggel volt inszeminációm. A héten 4 db tüszőm érett szépen, a legnagyobb ma volt 23,5 mm- a többi pedig 17 mm.

A doki megcsináltam az inszemet, de egyik tüsző sem repedt meg.

Nem kaptam tüszőrepesztő szurit, hiába kértem.


Lányok, most mi lesz? Hiába volt az inszem? Nem repedt meg a tüszőm, így nem fogják tudni megtermékenyíteni a kis fickók a petémet :(

Van esély még a babára????

Doki szerinte akár 3 napot is kibírnak odabent és hétfőig tuti meg kell repednie a tüszőmnek.


A másik, hogy semmi ovulációs jel nincs. Az ovu tesz is totál negatív. Vagy inszemnél ez természetes?????


Segítsetek, írjatok, hogy van-e remény még a babára, vagy odavan az egész?????


2012. jún. 16. 13:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
VAn aki azt mondja, hogy a spermák 3-5 napig életképesek. A tuti megvárja, ne aggódj!
2012. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Nem repetdt meg a tüszőm csajok !!!


Gáz van, mert már 37mm, 27mm, 26mm, 25mm-esek a tüszőim.

Ma lesz még egy inszeminációm.


DE mi van, ha nem repednek meg soha? Meddig nőnek?

Mi van, ha szétrobban a petefészkem?


Nagyon félek. és nem adnak repesztőt sem :(


Járt már így valaki?

2012. jún. 18. 10:37
 23/39 anonim ***** válasza:

Nem fog szétrobbanni a petefészked, nyugi! Kell idő, hogy megrepedjenek, ennyi.

Volt uh olyan ciklusodban, mikor nem inszemre készültél? Pontosan nem tudom, meddig nőhetnek a tüszők, de nem lesz baj!

Pontosan én sem értem, miért nem adnak neked tüszörepit, de ne pánikolj! Ha mindig ezen rágódsz, azzal nem lesz jobb!

33hkm

2012. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

kaptam délután újabb 5 millió spermát. Még mindig nem repedtek meg a tüszők. A doki szerint legkésőbb szerdára megrepednek.


Remélem is, mert akkor már 2 naposak lesznek odabent a spermák és nagyon szeretném a babát. Szerintetek mennyi a max. idő, amit képesek várakozni ott bent????

2012. jún. 18. 18:00
 25/39 anonim ***** válasza:

Ez változó, hogy mennyi ideig életképesek. A férjed életvitele biztosan befolyásolja.

Volt 4 sikertelen inszemünk, majd a következő hónapban a 17. ciklusnapon voltunk együtt utoljára, mert a férjem kiment külföldre. A 22. ciklusnapon voltam dokinál, aki látott egy szép nagy tüszöt, azt mondta, próbálkozzunk. De hát nem volt itthon. Abban a hónapban pozi lett a teszt.

Úgy látszik, 5 napig életben voltak a fickók, legalább.

2012. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

de jó, akkor most nagy reményt kaptam Tőled :)

gratulálok nektek :)

2012. jún. 18. 18:18
 27/39 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen! Mi is meglepődtünk nagyon! :)
2012. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Meg fog repedni!Már elég nagyok!Megy a drukk!
2012. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Köszi drága Tündérlány!


Már nagyon-nagyon feszítenek :( de nem repedtek meg. A hőm leesett, de csak 2 tizedet.


Mi segíthetné a repedést? Mozogjak?

2012. jún. 19. 10:08
 30/39 anonim ***** válasza:
Orgazmus :)
2012. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!