Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért van ez a...

Szerintetek miért van ez a sok-sok vetélés?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgatom a kérdéseket, válaszokat, és egyre jobban azt látom, rengeteg nő vetéli el a pár napos, hetes babáját. Volt aki hallott erről valamit mi okozhatja? Nagyon furcsállom, hogy a természet ennyire szelektálna,és kilöki a szervezetből az embriókat. Én megmondom őszintén, egyetlen dolgot tudok, amit Czeizel Endre mondott, és elhiszem neki: Az ivóvizet nem tudják szűrni oly mértékben, hogy a benne lévő fogamzásgátlókból visszamaradt hormonok, benne ne maradjanak. És ezt isszuk sajnos:(

2013. ápr. 8. 16:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9: Szia, ugyanazt a rétegetvizet isszuk a csapból Budapesten, amit palackban lehet kapni, nem újrafeldolgozott vizet iszunk.

Úgyhogy nyugodtan ihatod a csapból. Az íz a különböző vízvezetékrendszerek miatt van, ha ugyanazon a településen belül nézed. Pesti víznél sokszor számít a rossz íznél, ha hagyod állni ivás előtt.

2013. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
az a baj nézzük mikor vagyunk terhesek,tesztelünk állandóan (mondjuk én nem tartozom a tesztelők táborába,de minden máshoz tartozok),nézzük peteérést,figyeljük a testünket,túl stresszelünk mindent! mikor én beszéltem anyuval a vetélésről,és mondtam neki hogy mi okozhatja,meg mikor mekkora a baba,és stb... annyit mondott,hogy de jó,hogy mi anno ilyen tudatlanok voltunk... és igaza van! én itt nagyon sok hülyeséget elhittem,és vártam a vetélésig a csodát,előtte meg aggódtam,mint állat... de lehet ha nem teszteltem volna egy héttel a késés után,akkor azt hittem volna csak késik,és élem tovább az életem,és fene tudja,lehet nem éltem volna bele magam a babába,hanem egy sima vérzéssel azt mondtam volna,hogy na bumm,kimaradt egy mensim! merthogy nem görcsöltem,mint ahogy a nagykönyvben meg van írva! szóval ha tudatlan lettem volna,mint régen a nők,akkor most nem fájna a szívem! akkor is volt vetélés,csak nem kerítettek neki ekkora feneket!
2013. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!