Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mintha meglenne, görcsölgetése...

Reménysugár27 kérdése:

Mintha meglenne, görcsölgetésem van, fáj a derekam is, fájnak a melleim is.33. ciklusnapon vagyok, ma délutáni teszt negatív lett. (internetes one step) Lehetek mégis babás?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 14:42
 31/97 anonim ***** válasza:
Zsófi vagyok!:-) Megjött!!:-( De most megyek majd 3. napi vérvételre. Kíváncsi leszek milyen lesz az eredmény.
2013. ápr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kb.úgy vagyok mint ti. Mi majd 2 éve akarjuk a babát minden sikertetelen hónap sírással jár nálam is. Tegnap nem kellett volna megjönnije nem is jött, tegnap rmdggel negatív volt a teszt de persze nem jött meg még mára sem de még messze van este. Nekem is 28 naptól 35 napig terjedő ciklusaim vannak. Szorítok mindenkinek aki babát szeretne h.minél hamarabb sikerüljön. Annyira együtt érzek veletek. (Julcsi)
2013. ápr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
Bocsi tegnap reggel akar lenni az előző kommentbe de elírtam valamit nagyon. Julcsi
2013. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!


Ma reggelre megjött. :( (35. cn.) Még nem az igazi, de már nem tiszta barna, és van. A hőm reggelre 36,6 lett, tehát már ebben a tudatban mentem a mosdóba.

Hétfőn megyek (4. napi) vérvételre, mert azt mondta a dokim, inkább holnaptól számítsam az 1. napot, mert még nem élénkpiros. Vasárnap kezdem a Clostit újra. Egyébként PreMenst és Bromocriptint is szedek már 1,5 hónapja, de úgy érzem segít rendezni a ciklusomat. Arra gondoltam, hogy szerintem kérek majd tüszőrepesztő szurit, mert nekem biztosan nem azokon a napokon repedt, amikorra mondta a doki. Szeretnék biztosabbra menni. :)


Fel a fejjel Mindenkinek!

Tegnap kisírtam magam. Ma tiszta fejjel, pozitívan indultam a napnak. Minden jó lesz higgyétek el nekem! Hamarosan babásak leszünk Mindannyian!

Üdv Nektek, (Andi)

2013. ápr. 11. 16:57
 35/97 anonim ***** válasza:

Szia Julcsi! Szurkolok neked, hogy baba legyen! Írd majd meg, hogy mi a helyzet! :)

Andi! Én meg holnap megyek vérvételre, igaz ez a második nap, de nekem már intenzív a vérzésem, szóval szerintem jó lesz. Írj ám majd, hogy milyenek lettek az eredményeid! :) Én is megírom.

Örülök, hogy mára már jobb a kedved. Én is összeszedtem magam. És jövő hónapban SIKERÜLNI FOG! :) Zsófi

2013. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
Nálam még nincs semmi, de menzeszes tüneteim vannak. :-/ már nem nagyon bízok h.valaha is összejön. Majd irok. Mindenkinek kitartást. Szép estét: Julcsi
2013. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
Lányok ne adjátok fel! Sosem késő! Kitarást! Minden hónap egy új lehetőség! Tudom, hogy nem egyszerű, de NE ADJÁTOK FEL!!!! Sok sikert!
2013. ápr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
sziasztok! Julcsi vagyok, még nálam semmi változás ma 30.napon vagyok. Ma vettem egy Gabriel tesztet ha holnapig nem jön meg reggel megcsinálom majd megírom mi lett. Szerintem megint csak késik mert ma már nincs étvágyam és ez nálam menzeszes tünet. Én megértem az érzéseiteket én azt mondtam ha megint megjön én feladom mert pocsék érzés már a sok csalódás. Kitartást lányok, én DRUKKOLOK nektek h.minél hamarabb látogasson meg titeket a gólya!
2013. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 samanthajones06 válasza:

Sziasztok Csajok!Nekem meg mindig nem jött meg,ez a 43. napom,dokinal meg nem voltam,viszont most találtam egy régi kérdést amiben az egyik válaszoló azt írta hogy neki a 48.napon mutatott neki halvány pozitívot a teszt es ismer olyanokat akiknek ilyen sokára mutatta ki,de majd belinkelem Nektek.Most elkezdtem megint reménykedni,bár tudom minimális az esélye...Veletek mizu?puszi Nektek

Eszter

2013. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 samanthajones06 válasza:
2013. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!