Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mintha meglenne, görcsölgetése...

Reménysugár27 kérdése:

Mintha meglenne, görcsölgetésem van, fáj a derekam is, fájnak a melleim is.33. ciklusnapon vagyok, ma délutáni teszt negatív lett. (internetes one step) Lehetek mégis babás?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 14:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 A kérdező kommentje:

Szia Julcsi!


Nincs még jel. :)

Viszont tegnap megint sírdogáltam, mivel a 16. cn-tól máig pecsételtem, illetve ez köztes vérzés volt (nem sok de rendes vér.) :/ Nem tudom mi miatt, valószínű, hogy a hormonok. Próbálom úgy felfogni, hogy minden jó és így kell lennie, minden rendben van. Remélem így is van. Írok, ha lesz fejlemény. Én jövő hét végére nem várnám a menzeszt.

Te hogy vagy? Jelek? :)


Puszi: Andi

2013. máj. 28. 20:09
 92/97 anonim ***** válasza:
Szia! Jövő hét szombatra nem várom, de eddig úgy nézem h.meg is fog jönni mert olyan tüneteim vannak inkább már fájdogál derekam és feszül a mellem mint minden hónapban. Szóval nem sok reményt fűzök a dologhoz. Nem is tudok neked mit mondani nekem sose volt köztes vérzésem, valakinél ez normális doki mit mond rá? Ne szomorkodj még rosszabb ha sírsz bár én megértelek tegnap én is elkeseredtem amikor megfájdult a derekam mert menzesz előtt 1héttel szokott mondtam is a páromnak h.megint meg fog jönni. Egyszer csak sikerül nekünk is. PUSZI. JULCSI
2013. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 A kérdező kommentje:

Szió!


A doki azt mondta lehet hormonzavar. :/ Szombaton megyek hozzá vérvételre, akkor kiderül mi lehet, és megbeszéljük a továbbiakat. Azt nem értem, hogy a 13. napon minden olyan szép értéket mutatott. Happy voltam, aztán hirtelen jött ez...látszik, hogy válik a méhnyálkahártya. Nem értem...nincs sok vérzés, de van, és jön a méhnyálkahártya...nem értem én ezt, ma vagyok a 19. napon egyébként. A hőm az igazából szépen emelkedik. 36,4-36,5-36,6-36,7. Az elmúlt napokban.

Már próbálok nem gondolni rá, sokszor azt mondom nem érdekel, hogy vérzek minden rendben van. Aztán újra elkeseredek...ahogy Te is írtad egyszer fenn- másszor lenn. Ilyen a hangulatom.


De hamarosan gratulálhatunk egymásnak, mi is babásak leszünk nemsokára. :)

Kitartást! Puszi: Andi

2013. máj. 29. 19:32
 94/97 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 19.napon vagyok és minden úgy zajlik mint ahogy szokott mikor megjön 1 hét múlva. Ma megfájdult a combom és kijött az arcomon a rosachea is ez menzeszt jelent. Nálam az arcom elárulja a dolgokat semmi esélye a babának. Én most lent vagyok mint fent. Remélem igazad lesz és egyszer nekünk is sikerül majd. Kitartást! Puszi. Julcsi
2013. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
Még ami eszembe jutott neked volt már hormon laborod ugye? Az jó volt nem? Nem a closty miatt van ez? Mert az hormon gyógyszer ha jól tudom vagy neked volt ilyen vérzés máskor is? Javasolni sem tudok mit mert amiket szedtem azokat te is használtad már. Ez a rosachea ami mindig kijön az arcomon ez is hormon miatt van azt mondta awdoki ha majd nem jön ki akkor esélyes h.megfogant a baba. Mint egy tesyt ami negatívat mutat. :-( majd írj. Puszi. Julcsi
2013. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 A kérdező kommentje:

Szia Julcsi!


Igen, volt már hormon vérvétel, régebben, még tavaly, azon nem volt minden a legjobb, azóta egy hónapja volt 4. napi vérvétel, az jó volt, és most lesz újra 22. napi vérvétel. Majd kiderül, de remélem, hogy minden rendben van.

Kitartást!

Puszi,Andi

2013. máj. 30. 20:51
 97/97 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerinted a Closty-tól is lehet ilyen? Mondjuk ebben a hónapban nem szedtem már, de elnyújtott hatásról már olvastam. Nem tudom lehet e köze hozzá. Ebben a ciklusban csak homeopátiás szereket szedtem...a doki szerint azoknak nem lehet ilyen hatása. De akkor mitől vérzek? Főleg pisiléskor van, de akkor úgy, mintha meglenne, aztán napközben alig van valami, csak pisiléskor és törlésnél van. Annyira szomorú vagyok e miatt a vérzés miatt. Már várom, hogy mehessek a dokihoz, hátha valami biztatót tud mondani.

Szép napot!

Megyek dolgozni, egyébként priviben folytathatnánk. :)

Puszi: Andi

2013. máj. 31. 07:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!