Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mintha meglenne, görcsölgetése...

Reménysugár27 kérdése:

Mintha meglenne, görcsölgetésem van, fáj a derekam is, fájnak a melleim is.33. ciklusnapon vagyok, ma délutáni teszt negatív lett. (internetes one step) Lehetek mégis babás?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 14:42
 61/97 anonim ***** válasza:

[link]


Julcsi

2013. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
Van ebben valami, nekem is jó volt a hormon laborom igaz tavaly szeptemberben nézték azóta változhatott sajnos én már nagyon rágörcsöltem a dologra tudom és érzem h.ez is a gond és hónapról-hónapra egyre rosszabb mert a csalódás még inkább stresszessé tesz. Valahogy úgy érzem sose fog összejönni. Kezd egy rémálomhoz hasonlítani. Így élem meg sajnos. Az agyamat meg nem tudom becsapni, de neki se kellene engem. Julcsi
2013. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok! :)

Sziasztok Csajok!



Ma megkaptam az eredményeimet, és minden rendben, minden érték tökéletes. :) Veletek mi újság?

2013. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 samanthajones06 válasza:
Sziasztok.Voltam a dokinal,azt mondta h 60% hogy van baba ,elküldött ultranahgra ahol egy nagyon bunkó vén ultrahangos nővér volt es a kepembe vágta hogy nincs terhesség.De akkor hol van a menszi?!mar a második elmaradnak kellett volna tegnap megjonnie.Azt is mondta az ultrahangos hogy semmi cisztat nem lat es semmi látható bajom nincs....ilyenkor mi van?!Lehet hogy az előző csak úgy kimaradt mert ugye az előfordul,es ,meg nem lat semmit az uh-n???Ajjjj annyira szörnyű érzés ez basszus....puszi nektek.
2013. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 A kérdező kommentje:

Hátha csak később látszik, bízz mindenképp. Ne keseredj el!


Én ma kapom meg a tüszőrepesztő injekciót. Tegnap előtt volt 16 mm-es a tüszőm, mára már biztosan nagyobb, és ma beadják. Ma van a 14. napom. :) Én is bízom a sikerben.

Puszi Mindenkinek!

2013. ápr. 25. 15:35
 66/97 samanthajones06 válasza:
mi újság csajok?
2013. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én lemondtam a babáról úgy gondolom ha majd két év alatt nem jött össze valószínű h.nem is fog nem tudok több energiát bele fektetni. Nektek sok sikert kívánok. Puszi. Julcsi
2013. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 A kérdező kommentje:

Kedves Julcsi!


Most fog összejönni, mikor már "lemondtál" róla. Ez így szokott lenni. :) Kitartás! Minden rendben lesz!!! Fel a fejjel!


Én ma vagyok a 21. cn-on, 1,5 hét múlva lesz kb. a nemvárt. Hátha nem is jön, és baba jön helyette. :)


Csak Pozitívan Csajok! Üdv, Andi

2013. máj. 2. 20:34
 69/97 samanthajones06 válasza:

Én is nagyon le vagyok törve,mai tesztemen is "megbuktam":((( de igazából nem is tudom mit vártam.Lh tesztet fogok venni hogy egyáltalán van e pé-m:( Szüleimnek 18 év házasság után sikerultem,remelem hogy ezt nem lehet örökölni:/ Nagyon nekikeseredtem mar én is,bár tudom én csak csendbe legyek fel év próbálkozás után...De akkor is óriási igazságtalanság hogy olyan embereknek akiknek csak a pénzt jelenti a baba meg az olyanoknak akik a végen elvetetik elsőre összejön...és itt vagyunk mi,akik mindennel jobban szeretnénk egy picit nem jön össze.Komolyan mondom totál kiábrándító:((((

De! -> a remény hal meg utoljára!

Es Julcsi,tudod van az a mondás hogy sosem szabad feladni az álmainkat!Ne is add fel csak tedd oldalra vegyél elő egy következőt amit nagyon szeretnél,és hátha működik az a dolog mint amikor keresel valamit,hogy tuti akkor találod meg amikor mar mást keresel!!!:)Ezzel is így leszel;)azaz leszünk!Hajra Csajok!!!!:*

2013. máj. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet csináltál? Mikor nem kéne megjönnije? A másik cél nekem meg van. Elkezdtem újra edzeni és most a testemre koncentrálok, hogy újra a régi legyen. Úgy döntöttem ennek szentelem most az időmet és az energiámat. Ennek legalább meg lesz az eredménye. Nektek meg sok sikert és mihamarabbi babásodást kívjánok. Puszi. Julcsi
2013. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!