Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák, apukák,...

Kismamák, anyukák, apukák, tapasztalat?

Figyelt kérdés
35 éves fiatalember vagyok. párommal, új döntöttünk, babát szeretnénk végre. :) ő 24 éves. segíthetnétek abban, hogy mi ilyenkor a teendő. azt azért tudni kell, hogy pár hónapja megint szedi a fogamzásgátló gyogyit. tudom, annak is ki kell tisztulni a szervezetből teljesen. mi a teendő? még tapasztalatlanok vagyunk ebbe kicsit, ezért szeretném a véleményeteket kikérni. írjatok le mindent szép sorban. mindent, aminek köze van a tervezéshez, a kihordáshoz a szüléshez és az utána következő "korszakhoz". gondolok itt ilyenekre- orvoshoz elmenni, oltások, név választás, tervek, segély, tb kártya intézése, praktikák, gyerek ruha és holmi választás vásárlás majd... stb. kicsit tudom, előre szaladtam ebben a témában! előre is köszönöm a segítséget!

2013. máj. 14. 06:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/422 A kérdező kommentje:
Huuh köszi a válaszokat! Hát, ugye mint írtam én a leendő apuka vagyok- nos, kamionozok, ami stresszes kissé, és 35 éves vagyok. Maszek urulógust hol tudok keresni?
2013. okt. 18. 07:56
 32/422 anonim ***** válasza:
95%
Akkor érdemes lenne a vizsgálat :) Google beírod a lakhelyedet Pl Pécs magán urológia. vagy Párod kérdezze meg a Nőgyógyászát hát ha tud ajánlani!!A.
2013. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/422 anonim ***** válasza:
89%
Kedves 30-as válaszoló!!!Sajna azóta sem jött össze és 1 hónappal ezelőtt voltunk csak vizsgálaton!!!Megmondta nekünk a doki kevés spermaszám miatt kevés esélyünk lett volna és mi nem akartunk éveket várni!!! Mindenki maga döntse el hogy mire van pénze, igénye!Ezt csak felvetettem Ja mellesleg a férfiaknak sem ár évente elmenni ilyenfajta vizsgálatra és ha még sperma vizsgálat is lehetséges akkor mi baja lehet!!!Nem tudom mért kell ilyennek lenni!!Majd eldönti a kedves kérdező mi jó neki(nekik)!!!!!!!!!A.
2013. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/422 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy tényleg kár ezen vitatkozni!!:) Szép napot nektek!A.
2013. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/422 A kérdező kommentje:
szerintem is. inkább adjatok tippeket még a sikerhez! :):) ja, és köszi az eddigi válaszokat, rendes tőletek...
2013. okt. 19. 16:46
 36/422 A kérdező kommentje:
...késett pár napot... de semmi... már kezdtem örülni...
2013. okt. 22. 09:56
 37/422 anonim ***** válasza:
88%

én eddig csak olvastam, de nagyon szurkolok nektek! viszont ez még tényleg nem nagy idő! jönni fog az a baba!

talán annyit tanácsolok, hogy ne azért bújjatok össze, hogy baba legyen. tudom, ez most nagyon leegyszerűsített, ez nyilván komplexebb, de ne ez legyen a cél. menjetek el vacsorázni, romantika, kis bor mindkettőtöket fellazít, legyetek egymással. és talán ellazultabban könnyebben összejön a baba :) sok sikert!

2013. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/422 anonim ***** válasza:
91%
Mi újság Kérdező? Csak nem.... :)?
2013. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/422 A kérdező kommentje:
semmi...
2013. nov. 27. 18:48
 40/422 anonim ***** válasza:
73%
mi újság?
2013. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!