Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mióta szeretnétek babát?...

Ti mióta szeretnétek babát? Ki nem várja jövő hét szombatra?

Figyelt kérdés
2éve nem sikerül a kistesó és már nagyon csalódottak vagyunk. Ma 6dpo-n vagyok és nem elviselhetetlenül, de elég intenzíven érzem a méhem mint ha feszülne és majd leszakad a derekam is menzesz fájdalomnak még korai beágyazódást nem tudom milyen mert én nem éreztem legalább is nem figyeltem akkor 5éves a lányom. De most mindenre figyelek ami szokatlan. Türelmetlenül várom a jövő hetet. Hasonló helyzetben van valaki?
2013. máj. 30. 16:36
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék már két csíkos tesztet! Ez elviselhetetlen...
2013. máj. 30. 16:38
 2/57 anonim ***** válasza:
9.-ére nem várom, megtettük amit meg lehetett most várunk... Ez a 2. próbálkozós hónap, de már a 3. baba lenne!
2013. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk ez a 8-dik hónap, már van egy 2 és fél éves kisfiunk, akit nem terveztünk, így akkor én sem figyeltem magam. Most viszont megörjít már minden jel. Én is annyira vágyom már egy két csíkos tesztre. Én jövő szombat vasárnapra nem várom, mérem a hőm, de most nem valami egyértelmű hogy mikor is volt ovu. Te voltál már kivizsgáláson? Én még várok pár hónapot és ha addig nem sikerül, akkor elmegyek dokihoz.

Drukkolok mindkettőtöknek!

2013. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:

Ha 2 éve nem jön, szerintem egy kivizsgálást megérne a dolog.

Nekünk ez az első éles hónapunk.

2013. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakozhatok?

Én 9-10-re nem várom. Ez az ötödik próbálkozós hónapunk.

2013. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
Én 10.ére nem várom,2.próbálkozós hónap....Decemberben volt egy vetélésem. Akk kb itt mindenkinek most múltak el a próbálkozós napok,ti mennyit voltatok 1ütt?
2013. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
sziasztok! Nekem 2lányom van 9 és 5 évesek. Ők első neki futásra sikerültek, de most nem jön össze. Igazából a tünetekre már nem adok mert mindig becsapnak. És szó szerint rágörcsölök már a dologra. A peteérés meg volt és ez a várakozás a legrosszabb. Ti mikor teszteltek? Mi igazából nem tartunk rendszert h.2 naponta szeretkezünk meg ilyesmi amikor megkívánjul egymást akkor akcióba lépünk. Bár az igaz h.pé-rés körül odafigyelünk.
2013. máj. 30. 20:15
 8/57 anonim ***** válasza:

Mi most pont elkaptuk a peteérést. Sajna sokat van távol a párom, így nem tudunk túl rendszeresen együtt lenni. :-(


Van görbétek?

2013. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én 10-e körül nem várom. Ez a 3. hónap, h próbálkozunk. Sajnos az én párom is ritkán van itthon, így elég nehéz összehozni egy babát.
2013. máj. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
én 5 nap múlva nem várom :D 5-én kellene hogy megjöjjön.
2013. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!