Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mióta szeretnétek babát?...

Ti mióta szeretnétek babát? Ki nem várja jövő hét szombatra?

Figyelt kérdés
2éve nem sikerül a kistesó és már nagyon csalódottak vagyunk. Ma 6dpo-n vagyok és nem elviselhetetlenül, de elég intenzíven érzem a méhem mint ha feszülne és majd leszakad a derekam is menzesz fájdalomnak még korai beágyazódást nem tudom milyen mert én nem éreztem legalább is nem figyeltem akkor 5éves a lányom. De most mindenre figyelek ami szokatlan. Türelmetlenül várom a jövő hetet. Hasonló helyzetben van valaki?
2013. máj. 30. 16:36
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én már nem tudom mi van velem. A hőm teljesen lent van, pedig azt hittem vasárnap volt peteérésem... Napok óta fájok lent. Úgy érzem a petefészkeim azok, de ennyire nem szokott soha fájni. Írtam már ide, hogy 9-10-ére nem várom, de most már nem tudom mikorra ne várjam... Ez már a 25. cn.

:)

2013. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
A beágyazódás körül is leesik a hő, de hány naposak a ciklusaid? Mert ha 25cn.-en vagy és 28napos a ciklusod akkor 3nap múlva kéne megjönnije. Ha múlt héten volt pé-sed 14.nap akkor még csak 20cn.-on vagy. Vagy hosszabbak a ciklusaid?
2013. jún. 1. 15:54
 23/57 anonim ***** válasza:

Általában 32-35 naposak, de mostanában kezd rendeződni a foggátló után...

A hőgörbéből tudom mikor van/volt peteérésem, de most kész káosz. Megmutatom:

[link]

2013. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
Biztos ovulációs tüneteim voltak a 19-20. napon, de a hőm nem akar fel menni! :(
2013. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

Kérdező, sajnálom hogy elvesztetted a férjedet, két kisgyerekkel ez nagyon nehéz lehetett. Kívánom, hogy hamarosan közös babátok legyen a pároddal!

Niki, ez a görbe tényleg elég érdekes, én azt mondanám, hogy a 19-dik ciklusnapon volt az ovud, de nem értem miért esett vissza a hőd. Tudsz becsatolni előző görbét? Hol méred?

Nekem eddig minden hónapban egyértelmű volt, hogy mikor van ovu, mert pár tizedet leesett a hőm, persze most nem, így eléggé összezavarodtam. Nem tudom, hogy a 13,14 vagy 15dik napon volt. :( De remélem nem jön meg és akkor mindegy is. :) [link]

3-as voltam

2013. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Én a tüneteim alapján azt hiszem menstruálni fogok, igaz h.még van egy hét de már fáj a derekam és a melleim is fájnak. De már az lenne meglepő ha nem fájna semmim és baba lenne a pocimban. Előttem író aranyos vagy és köszönöm amit írtál. Mindenkinek pozitív tesztet kívánok. Ja én ehez a hőmérőzéshez nem értek, de komolyan mondom nem hiszem el h.nem jön össze, valami gond lehet velünk. Én voltam vizsgálatokon jók voltak a leletek. Talán csak a 2lány van nekem megírva a bizonyos nagy könyvben, de bár én lennék az írója! Puszi
2013. jún. 1. 23:28
 27/57 anonim ***** válasza:
Hogy fáj a melled és a derekad nem azt jelenti,hogy meg fog jönni.Nekem is fájt és még fájdogál is,mégis pocimban van a trónörökös. :)
2013. jún. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
Iagaz h.még van egy hetem, de mindig van előjele h.meg fog jönni és sajnos most is ilyet érzek és eddig mindig így volt. Letehetek én a babáról.
2013. jún. 2. 08:35
 29/57 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött.Mindig fáj a mellem menzesz előtt és megvan az megjön érzés,most is így volt,mégsem jött meg.Légy egy picit optimista. :)
2013. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én már feladtam. Várom, hogy megjöjjön. Eddig iskolapélda volt a görbém alakulása, csak ez a ciklus babrált ki velem. Én még mindenkinek szorítok! Sokat gondolok így arc nélkül is rátok! Én azt reméltem hogy szerencsés vagyok, és nem kell beállnom ebbe a sorba... Jézus! Hát hogy is gondolhattam... Már gondolkodtam azon, hogy inkább nem mérem a hőmet és nem agyalok a teherbeesésen, de én csak így tudom mikor nem kellene megjönnie.

Olyan nehéz...

2013. jún. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!