Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mióta szeretnétek babát?...

Ti mióta szeretnétek babát? Ki nem várja jövő hét szombatra?

Figyelt kérdés
2éve nem sikerül a kistesó és már nagyon csalódottak vagyunk. Ma 6dpo-n vagyok és nem elviselhetetlenül, de elég intenzíven érzem a méhem mint ha feszülne és majd leszakad a derekam is menzesz fájdalomnak még korai beágyazódást nem tudom milyen mert én nem éreztem legalább is nem figyeltem akkor 5éves a lányom. De most mindenre figyelek ami szokatlan. Türelmetlenül várom a jövő hetet. Hasonló helyzetben van valaki?
2013. máj. 30. 16:36
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 12-es vagyok. Kedves Kérdező! Simán lehetnek babás tünetek is, de lehet, hogy tényleg csak pms. Ez majd úgyis csak a hétvégén derül ki, szurkolok neked, csak ne stresszelj ezen, mert az nem tesz jót. Amúgy ne is keresd szerintem, hogy az előző terhességeknél hogyan volt, hisz minden terhesség más. Szóval csak türelem a hét végéig. Tudom, hogy ez nehéz, Én sem vagyok a türelem bajnoka, 5-re, azaz holnapra nem várom, de hétfőn reggel ellőttem egy 10-es érzékenységű tesztet. Sajnos negatív volt :(. Ennek ellenére, még bizakodom. Hátha csak korai volt a teszt, és még nem volt annyi HCG-m, vagy esetleg 1-2 nappal később volt ovum, mert nem szabályosak a ciklusaim. Ha nem jön meg holnap, csütörtökön tesztelek megint. Nekem egy biztató jelem van, amibe még kapaszkodom, hogy semmi folyásom nincs, teljesen száraz vagyok, és ilyen nálam még sosem volt, mensi előtt mindig bő sűrű szokott lenni (bocs a részletezésért :)). Sok türelmet és pozitív teszteket kívánok mindenkinek!!!!
2013. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
Nálam kizárt h.baba legyen. Ma már fáj a fejem meg úgy érzem magam mint ha buszon ülnék émelygek és szédelgek egész nap. Hát az én türelmetlenségem is felesleges volt mert ma reggel egy 10es one step tesztet megcsináltam 10dpo van ma és hát csont negatív még egy halovány második csík sincs rajta és a tüneteim alapján meg a teszt is bizonyítja h.most sem sikerült. Én le is teszek róla mert ez a 2év már felér egy psichotrillerrel. Én itt befejezem a baba témát. Nektek sok sikert és majd írjatok! Ki mit tesztel. Sok sikert! Gondolok rátok! Puszi
2013. jún. 4. 15:06
 43/57 anonim ***** válasza:

3as vagyok. Én nem tudom mi van velem, egyik órában még azt gondolom, hogy most sikerült, aztán meg hogy tuti nem. 2 napja barnázok, ami lehet beágyazódás is, meg akár már a mensi előjele, bár akkor nagyjából egy hét barnázás után jönne meg, ami még sosem fordult elő. A hőm 2 napja durván leesett, ma viszont visszament. A derakam fáj, ami mensikor szinte mindig szokott, de valahogy még is egy kicsit másabb, mintha csak rosszul aludtam volna éjjel é azért fájna. Szóval az összes solog együtt lehet baba is meg nem is.

Kérdező, amíg nem jön meg, addig bizakodj, ne add fel már előre. 10 dpo-n meg az hogy negatív a teszt, attól még lehet bármi is.

Drukkolok nektek Csajok!

2013. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
Az a baj h.nagyon fáj a derekam még a combom töve is és ez mindig így van úgy h.nekem már nem lesz pozitív tesztem, de nektek még lehet! Írjátok meg izgulok értetek.
2013. jún. 4. 17:37
 45/57 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most teszteltem Medi-Lab teszttel és két csík van rajta. Bár a második halványabb sokkal de jól látható. Ma 13dpo és még nem örülök előre. Lehet h.csak hibás a teszt. A két nap múlva nem jön meg megismétlem a tesztet, addig meg sík idegbe leszek. Ti hogy álltok?
2013. jún. 6. 05:55
 46/57 anonim ***** válasza:

Sziaaa!!

Nagyon gratulálok!!!!!!!

A halvány csík is csík, nagyon sokszor hallottam!

Nekem nem sikerült...de nem is ez a lényeg hanem, hogy neked igen!

Mi belevágunk az 5. hónapba.:)

Látod nem szabad feladni, a lényeg a pozitív hozzáállás! :)

16 válaszoló voltam.

Gratulálok még1*

2013. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Majd rakok képet! De másik teszt negatív. Ilyenkor mi van? Nem értem, ezért nem akartam elkiabálni. Lehet h.csak a teszt vert át? Örülni sem merek.
2013. jún. 6. 10:05
 48/57 anonim ***** válasza:
Csöndben gratulálok. Lehet,h hibás a teszt,de sztem az,amelyiknél nem lett 2 csik. Lehet,h az nem olyan erősségű,v amúgy a márka is számit. Én még nem teszteltem,m csak hétfőre nem várom,még nem merek. Üdv
2013. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
2013. jún. 6. 10:46
 50/57 anonim ***** válasza:
Sztem nincs miért aggódni:)
2013. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!