Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mióta szeretnétek babát?...

Ti mióta szeretnétek babát? Ki nem várja jövő hét szombatra?

Figyelt kérdés
2éve nem sikerül a kistesó és már nagyon csalódottak vagyunk. Ma 6dpo-n vagyok és nem elviselhetetlenül, de elég intenzíven érzem a méhem mint ha feszülne és majd leszakad a derekam is menzesz fájdalomnak még korai beágyazódást nem tudom milyen mert én nem éreztem legalább is nem figyeltem akkor 5éves a lányom. De most mindenre figyelek ami szokatlan. Türelmetlenül várom a jövő hetet. Hasonló helyzetben van valaki?
2013. máj. 30. 16:36
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! 12-es (és 41-es vagyok)! A képeden egyértelmű a két csík. Tényleg halvány, de ott van. 1-2 nap múlva azért csinálj még egyet, de szerintem nyugodtan reménykedhetsz. Remélem neked sikerült. Én hétfőn csináltam egy tesztet ami negatív lett, szerdára vártam, és még ma sem jött meg, ezért ma csináltam még egyet reggel, de sajnos ez is negatív. Teljesen el vagyok keseredve. Ha nem vagyok terhes, legalább a mensim ne szórakozna velem. A többieknek, akiknél még van remény, drukkolok.
2013. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
Szia. Nálam sincs már sok remény. Ma negatív lett a teszt. Komolyan kérdezem mit vétettem én h.így szórakozik velem a Jó Isten? Tegnap 2 pozitív ma meg 2negatív! Hogy is van ez?
2013. jún. 7. 09:20
 53/57 anonim ***** válasza:
Ilyen kevés késésnél még semmit nem jelent az,h negativ a teszt. Az én dokim (öreg) cs mosolygott mikor mondtam,h a nemvárt napján teszteltem,azt mondta,h ez ma a divat...annyira rágörcsölnek az emberek erre,bőven elég lenne 1-2 hét késés után tesztelni. Persze ma már másh működik ez.
2013. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
De ez nagyon gáz! Tegnap boldogság ma meg a keserű valóság? Hogy lehet egy teszt pozitív utána meg negatív? Csak felpörgeti az ember magát a semmiért?
2013. jún. 7. 10:36
 55/57 A kérdező kommentje:
Még h.nincs álpozitív? Hát van! :-(
2013. jún. 7. 10:37
 56/57 anonim ***** válasza:

Nekem megint nem sikerült a 3. inszemináció sem:((

Pedig úgy szeretnék legalább halvány két csíkosat látni!

El sem hiszem, hogy egyszer sikerült és van egy lányom. Most még nehezebben jön össze, mint anno 2 éve ő.

Még várj 1-2 napot és csinálj újra tesztet. Ugyanolyannal teszteltél minden alkalommal?

2013. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
Sajnálom h.nem sikerült utolsó válaszoló, és megértelek én már annyi tesztet megcsináltam és sorba mind egy csíkos nem értem miért velem történik mind ez bár ne teszteltem volna idő előtt. Még nem jött meg, de már nem is tesztelgetek mert nem látom értelmét. Ha megjön elfogadom h.most sem sikerült ha meg nem ön meg elmegyek a dokihoz. Kitartást csajok!
2013. jún. 9. 05:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!