Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mióta szeretnétek babát?...

Ti mióta szeretnétek babát? Ki nem várja jövő hét szombatra?

Figyelt kérdés
2éve nem sikerül a kistesó és már nagyon csalódottak vagyunk. Ma 6dpo-n vagyok és nem elviselhetetlenül, de elég intenzíven érzem a méhem mint ha feszülne és majd leszakad a derekam is menzesz fájdalomnak még korai beágyazódást nem tudom milyen mert én nem éreztem legalább is nem figyeltem akkor 5éves a lányom. De most mindenre figyelek ami szokatlan. Türelmetlenül várom a jövő hetet. Hasonló helyzetben van valaki?
2013. máj. 30. 16:36
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
Drukkolok mindenkinek, hogy két csík legyen:-) Szép napot mindenkinek:-)
2013. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is 5.-ére nem várom. Nekem a kisfiam rögtön elsőre összejött, most szeretnénk kistesót és már 3. hónapja próbálkozunk. Tudom ez nem olyan sok, hisz vannak akik már évek óta próbálkoznak sikertelenül, mégis minden hónapban nagyon türelmetlen vagyok, és remélem most összejön. Aki tudja, írja majd meg mi lett, drukkolok mindekinek! Remélem csak pozitív teszt lesz :)! T.

2013. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Én már nem nagyon reménykedek benne de nagyon örülnék ha sikerült volna. Ti mikor teszteltek? Majd írjátok meg az eredményt. Valami tünet van nektek? Hogy érzitek magatokat? Én hol így hol úgy. Megy a drukk mindenkinek!
2013. máj. 31. 14:23
 14/57 anonim ***** válasza:
Én majd csak akkor tesztelek amikor nem jön meg. A tünetekkel úgy vok,h ha van is vmi nem foglalkozok vele,m a múlt hónapban is "volt",mégis megjött. 10.e még amúgy is messze van,még be sem ágyazódhatott,szal próbálom másfelé terelni a gondolataimat:)
2013. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
Én 7. dpo-n vagyok, inszem után. Nekem pénteken kellene tesztelnem, de eddig mindig megjött mire teszteltem volna. Mi is a kistesóra gyúrunk már egy éve! Nagyon szeretnék újra babázni!!! Drukk mindenkinek!
2013. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 7-re nem várom!

Ez a 3.hónap, hogy testvérkét szeretnénk a kisfiamnak, ő első próbálkozásra összejött! :)

Nagyon drukkolok mindenkinek, remélem mindenkinek összejön...:)

2013. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. A tünetekre már én sem adok, az első 4 hónapban szinte mindent produkáltam, a 27-29 napos mensim meg folyton késett, volt hogy 33 napra jött meg. Azóta hőmérőzök, mert így legalább tudok mihez viszonyítani és azóta nem teszteltem, mert sajnos mindig napra pontosan 14 dpo-n megjön. :( De ha már 1-2 napot késne, akkor tuti tesztelnék :) Azaz olyan 10-dike körül.

Nagyon drukkolok mindenkinek!

2013. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapot vártam rá,tegnap teszteltem pozitívat,de egy kicsit félek,mert karácsonykor volt egy vetélésem.Bár azt a bizonyos napot már 2 nappal túlléptem,de még nem vagyok nyugodt,viszont csak holnap töltöm 28 napos ciklus szerint a 6. hetet,szóval orvoshoz még nem akarok menni.
2013. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
Gratulálok a pozitív teszthez és kívánom, hogy minden rendben legyen! :) Remélem nekem is az lesz már végre ebben a hónapban. Amúgy a tünetek nálam is sokszor voltak, de baba mégsem lett, úgyhogy azokra már Én sem adok. Szerintem hétfőn fogok tesztelni. Drukk mindenkinek!!
2013. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
De jóó! Gratulálok a pozitív teszthez és boldog baba várást. Ne aggódj nem lesz semmi baj ne stresszelj miatta mert azzal csak ártassz magatoknak, ha szép az idő sétálj a pároddal egyet a szabadban vagy nézzetek meg egy jó filmet és csak arra gondolj minden rendben lesz. Nekem új párkapcsolatom van özvegy lettem és a páromnak nincs vérszerinti gyereke szeretnénk egy közöset de csak nem akar összejönni. A tünetekre már én sem adok mert volt már h.szinte biztos voltam benne h.megfogant aztán amikor megjött jó nagy csalódás volt ráadásul 1hetet késett. Mindenkinek szorítok. Aztán írjátok meg mi lett a vége! Szép napot mindenkinek!
2013. jún. 1. 09:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!