Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki június végére, július elejére nem várja?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok a 9. dpo-n. Tüneteim vannak, csak nem tudom, h a babára vagy a mensire :) Jó lenne valakivel együtt izgulni, görbét elemezni, megbeszélni, drukkolni... Nos? Valaki? :)

2013. jún. 26. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:
Hello 2.! Én a helyedben ma teszteltem volna!!! A tegnapi lelombozó hő csökkenés után ez az emelkedés igazán biztató!!! És a 14. napon is vagy! Mikor tesztelsz??? Kedves Klaudia08, nyugodj meg, szuper hír, hogy nem jött meg már 3 napja! Nekem a lányom 3-4 nappal a nem várt után még negatív teszteket mutatott, 4 tesztből 2 negatív, 1 nagyon de nagyon halvány és 1 picit erősebb halvány! Ő egy vetélés után a 2.próbálkozós hónapban fogant :) Szóval ha holnapig sem jön meg, akkor tesztelj!!! Hétfő óta holnapig 5 nap telik el, tehát a hcg is sokszorosára emelkedhetett!!! Nem vezetsz hőgörbét? Sajnos nekem nem nőtt a hőm, pedig bíztam benne. (bár nem is csökkent) Én úgy tudom, hogy ha nincs baba, akkor a luteális fázis 2. felében csökken(het) a hő, mert esik a progeszteron szint!Mit gondoltok az én görbémről? Annyi tünetem volt ma, ami szintén lehet bármi hogy a mindjárt megjön érzés megérkezett, pedig még van majd egy hetem...A cickók ugyanúgy fájnak, mint az elmúlt egy hétben, nőttek is :), eres is lett, és talán a szaglásom mintha erősödött volna :) De ezt lehet csak bemagyarázom :) Mi most már fél éve várjuk a kistesót... [link]
2013. jún. 27. 09:46
 12/73 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy találtam az enyémhez hasonló görbét, de az sajnos nem babás. [link] -> példagörbék -> sikertelen görbék -> trifázisos görbék -> 5.
2013. jún. 27. 09:58
 13/73 anonim válasza:
Én mára nem vártam és tegnap előtt délután már pozitiv lett a tesztem :)
2013. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim válasza:
Én nem vezetek hőt meg semmitsem.Igazábol csak számolgatok,és persze lehet hülyeség de felirogatom mikor voltunk együtt a párommal:):/ május 25-28ig volt mensim,utána már rá4napra is probálkoztunk,és minden 7en2cer biztos,ezért is ahogy néztem 12-13körülre kellett esnie a peteérésnek akkor is együtt voltunk,ezért bizakodom hátha nekem is lessz pozim:$ bár ugyis azt mondogatom megjön-megjön:):/ majd kiderül,ilyen hullámosan jönnek a görcsök néha vagy nemis tudom,meg ahol volt a műtét szurkálgat nemtudom ez mit jelezhet..
2013. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:
Kedves 10:01, gratulálok! Mióta próbálkoztatok? Hányadik baba lesz? Elmondtad már valakinek? :)
2013. jún. 27. 10:14
 16/73 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem jó a görbéd :)Hát, a tegnapi leesés után valahogy nem rohantam el tesztet venni :) Otthon direkt nincs, nehogy nekiálljak idő előtt elhasználni. Ha ma nem lesz semmi "elbizonytalanító" nap közben, akkor talán holnap reggel tesztelek, hátha...


13-as, gartulálok :)


Klaudia, lassan te is tesztelhetsz :)


Mindenkinek megy a drukk!

2013. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim válasza:
Igen drukk akiknek összejött:):$!Én nekem az a "baj"még hogy nekem éprilisba volt a vetélésem,és csak a májusi mensit vártuk meg:/ meg vitaminozokis..nemtudom lehet e baj hogy ilyen haamr probálkoztunk?Valamint nemtudom ki hogy van ezzel..de nekem reggelente néhamár öklendezős szerű hányingereim vannak!Eszem iszom rendesen.Előzővel is igy kezdődött..csak ebbe most nemvagyok biztos h abba:$ nemtudom miért..bizonytalantipus vagyok sajna
2013. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy bírod, kedves 2-es idegekkel, de sztem vegyél gyorsan egy tesztet és csináld meg! :) Neked ma már kimutatná délután is :) És Klaudia, hát nem a legjobb, hogy szinte azonnal próbálkoztatok, de ha a baba akar jönni, akkor jönni is fog. Szóval szedjed szépen a vitaminokat és nem lesz baj. Egyébként meg lehetnek bármikor olyan korai vetélések, amit nem veszünk észre...
2013. jún. 27. 10:39
 19/73 anonim ***** válasza:
Klaudia08 ! Nekem is áprilisba volt..bár nekem méhen kívüli és laparós befejezés, de én is csak 2 menzit vártam meg, ebben a hónapban már nem védekezünk lesz ami lesz :) 4.én kéne megjönnie..kíváncsi leszek :) Szil
2013. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim válasza:
Háth csajok,én nembirtam ki..teszteltem ma is,de sajnos negativ teljesen:( Lehet h rendszertelenné vállik a menszeszem mert volt egy vetélésem áprilisba:O:/?Májusba szépen megjött5napig!Most nemértem már 4napja lassan késik..és a teszt negativ mensim előtt is meg ma is:(:(
2013. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!