Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki június végére, július elejére nem várja?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok a 9. dpo-n. Tüneteim vannak, csak nem tudom, h a babára vagy a mensire :) Jó lenne valakivel együtt izgulni, görbét elemezni, megbeszélni, drukkolni... Nos? Valaki? :)

2013. jún. 26. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
na csajok kivel mi újság?
2013. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
Edig még nemjött meg,de mondjuk nekem a mult hònapba se volt semmi utalo jel arra hogy megjön,veteles utani elsö menstruacio,most varom a masodikat. Szoval mig nincs meg,van remény :) s te hogy álssz kedves utolso?
2013. aug. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
én mára nem várom. nekem is vetélés utáni 2.lenne de remélem nem lesz. tesztet mikor csinálsz? én még nem merek. tüneteid vannak? nekem tegnaptól fáj a derekam ami mensi előtt nem szokott 2 napja reggel enyhe hányingerem van és a cicim duzzadt fáj de mensinél is szokott de most nem fáj annyira mint szokott. remélem a baba jelez:)
2013. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:

csináltam most egy x epil tesztet. amikor

átment a vizelet akkor volt egy halvány

2.vonal. utána még kb fél percig ott volt majd

eltünt.most már egyértelmûen negatív.

reménykedjek még?de nem reggeli elsőből csináltam

2013. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
Szerintem ismételd meg a tesztet ket nap mulva. Ha ott volt a masodik van remeny,lehet a teszt hibas volt. Nekem tüneteim ugy nincsennek,csak a megszokott menzi elöttiek. Bar mintha a bimbom sötetebb lenne vagy csak bekepzelem... Hm par nap mulva meglassuk :) te mikor tesztelsz utolso elötti vàlaszolo?
2013. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
15 21-es vagyok. én írtam a 8 24-est is. vasárnap megismételem a tesztet. de van egy megérzésem hogy most sem sikerült:( Tamara
2013. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan megérzésem van hogy most nemjött össze :( de sose lehet tudni :) azert jelezz
2013. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
holnap reggel megismétlem a tesztet. ha negatív akkor többet nem tesztelek. annyira szeretném hogy ááá nem lehet leírni. a páromnak már nem is mondom mert sajnos volt egy vetélésem. eléggé ki volt.
2013. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
Utolso vàlaszolò teszteltél? Nekem edig még nemjött meg szoval van még remény :)
2013. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
teszteltem negatív és ma megjött:(
2013. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!