Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki június végére, július elejére nem várja?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok a 9. dpo-n. Tüneteim vannak, csak nem tudom, h a babára vagy a mensire :) Jó lenne valakivel együtt izgulni, görbét elemezni, megbeszélni, drukkolni... Nos? Valaki? :)

2013. jún. 26. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:
MIndenkinek gratulálok a pozitív tesztetekhez!
2013. júl. 5. 07:13
 52/73 anonim ***** válasza:
15 dpo-n vagyok, a tesztem ma negatív lett. Csütörtökre nem várom.
2013. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hogy álltok ebben a hónapban? Én itt tartok: [link] Még 9 nap a nemvártig...
2013. júl. 22. 12:07
 54/73 anonim ***** válasza:
Remelm nemgong ha csatlakozom :) énis hõ végére vàrom. Mink is ebben a honapban probalkoztunk ;elöször,mivel majus végén spontàn vetélésem volt a hetedik hétben.szoval nagyon vàgyok babàra:) tüneteim edig csak a mellem van beduzzadva de ez tudom lehet menzi elöjelei is sajnos :( no meglassuk mi lesz. Neked kedves kérdezö vannak tüneteid? Drukkolok neked azaz nekünk ;)
2013. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 A kérdező kommentje:
Szia, hát az az igazság, hogy van 1-2fura dolog, de tünetnek nem nevezném :) Először is, nem fáj semmim, nem görcsölök, nincs bedurranva a mellem, semmi. Pedig ilyenkor már szokott! Aztán, ami más mint eddig, hogy a hasam még mindig fel van puffadva (ovukor szokott pár napig) és van némi nyákom, ami dpo 4-5-6on nem szokott. Mióta próbálkozunk a tesón, minden hónapban volt valami más... Meglátjuk. Még 8 nap... :)
2013. júl. 23. 21:48
 56/73 anonim ***** válasza:
Elirtam,nincs még babám,lett volna csak sajnos elment majusban. Szoval ezmiatt is vágyok ûgy ra. Az három honap után jött össze . Szoval nekem sincs ugy különösebb tünetem,esetleg a hö kezd emelkedni de tudjuk hogy az a ciklus vege fele normalis ugyhogy ezt se tudhatom be annak. Hat nagyon szoritok neked is de ha több furcsasag van körülötted lehet akar tehesseg is a háttérben szoval nemmarad mas mint várni és bízni :) irj mi lett "
2013. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
nekem még 11 napon van a nem vártig. semmi tünet de még korai is lenne. utolsó sajnálom nekem is május végén volt egy biokémiai terhességem ami felszivódott. remélem most mind annyian szerencsések leszünk:)Tamara
2013. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:
Ma vagyok 7. dpo-n és reggelre még feljebb ment a hőm :) Még sosem örültem ennyire a hőemelkedésnek :) [link]
2013. júl. 24. 06:48
 59/73 anonim ***** válasza:
Huuha,alakuloban van ùgy nez ki :) szorítok mindenkinek '
2013. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 Klua ***** válasza:

Szia én jövő hó 3-ra nem várom, remélem lesz babóca :) az én görbém eddig ez:

[link]

2013. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!