Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki június végére, július elejére nem várja?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok a 9. dpo-n. Tüneteim vannak, csak nem tudom, h a babára vagy a mensire :) Jó lenne valakivel együtt izgulni, görbét elemezni, megbeszélni, drukkolni... Nos? Valaki? :)

2013. jún. 26. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 A kérdező kommentje:
Szia 2.! :) Hogy alakult a görbéd? Megjött vagy teszteltél? Írj majd, az én görbém így áll: [link]
2013. jún. 28. 06:38
 22/73 anonim ***** válasza:

:) Szépen alakulsz, nekem nem jött meg, és semmi jele, hogy meg akarna jönni, de még nem mertem reggel tesztelni, mert a görbém ilyen: [link]

Köszi a pédagörbéket, amiket tegnap küldtél, reggel nézegettem őket, és találtam a sikeres görbék között olyasmiket, mint az enyém. :) Ez kicsit vígasztal. Meg az is, hogy semmi jele a nemvártnak. Ha délutánig sem jön meg, megcsinálom az 1. tesztet, és megírom, mi lett :)

2013. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:

Klasudia, nem tudom, lehet, hogy mégis később volt az ovud, és még nem mutatja? Kolléganőmnek csak 1 hetes késéssel mutatta ki. Amíg nem jön meg, addig van remény! Megy a drukk mindenkinek!

(2-es)

2013. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim válasza:
Sajna ma elkezdtem barnázni..úgylátszik nemhiába volt negativ a teszt,megfog jönni már biztos:( azért drukk nektek csajok
2013. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 A kérdező kommentje:
Klaudia, legalább tudod, hogy késett "csak" és nincsenek hormongondok. Új hónap, új remény!!! És kedves 2, szerintem terhes vagy! Tesztelj nyugodtan. Már vissza kellett volna esni a hődnek, sokkal jobban, sztem ezen fogsz stagnálni terhesen!!! Kíváncsi vagyok, majd írj mindenképp. A holnapi hőmtől függően én is tesztelni fogok reggel, bár mégcsak a 12. dpon leszek. (Sajnos van itthon tesztem :) ) Azt furcsállom, hogy ilyenkor egészen más tüneteim szoktak lenni mensi előtt, ez most valahogy más... Reménykedek, meglátjuk...
2013. jún. 28. 14:48
 26/73 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! Valakinél valami? :) nekem a hőm megy fel..de nem tudom ez számit e..csak 4 napja mérem..3-4.ére nem várom :)
2013. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos május 8.-án volt vetélésem, de mi csak egy menszit vártunk. Egyelőre nem igazán vannak jelek, 3.-ára nem várom. Hüvelyszurka van csak, az az előző terhességnél is volt, ami vetéléssel végződött. Tegnap fehér folyásom volt. Sajnos enyhe fertőzésem van, amit óvatosan canestennel kezelek. Előző terhességemnél is folyamatosan gombás voltam, szerintem attól ment el a baba. Akkor már a fogantatás körül is gombás voltam, de akkor nem kezeltem, mert az ilyen alapesetben nálam pár nap után magától elmúlik, de akkor nem múlt el. Most kezelem, de tényleg enyhe, csakhogy legutóbb is így kezdődött.

Én is felírom, mikor voltunk együtt, mik a terhességnek betudható tünetek.

Én már pár napja mondogatom neki, hogy ha ott van, akkor kapaszkodjon. (Valahogy az előző terhességnél, ami vetéléssel végződött, úgy éreztem, hogy lány volt, most meg határozottan érzem, hogy fiú, van még valaki így? Már úgy mondom neki, hogy "Alex, nagyon kapaszkodj" Ha tényleg összejönne, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi tényleg fiú e.)Első terhességemnél már azon az estén tudtam, hogy sikerült, úgy is lett (Ritkán vagyunk együtt, nem vagyunk nagy étvágyúak), második terhességnél ugyanez volt, és most megint éreztem. Máskor nem éreztem ilyet.

2013. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
27-es ! nekem áprilisba méhen kívülim volt! én a 2.menzi után éreztem úgy, hogy újra szeretnénk próbálkozni!ez az első hónapunk azóta,4.ére nem várom....és félek tőle :(
2013. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:

28-as, én is félek, de szerintem mindenki így van ezzel vetélés után. Még alapjáraton is aggódik az ember, de egy vetélés után pláne. Ráadásul nem tudom, hogy valóban akkorra nem várom, vagy esetleg későbbre, mert az első mensim 31 napra jött meg, amúgy előtte meg 27-29 napra jött meg mindig. Leghamarabb jövő hét vasárnap tesztelhetek, ha nem jön meg addig. De még az sem biztos, hogy akkor kimutatná, hiszen nem tudom, hogy mikorra kellene megjönnie. Nem tudom, kibírnám e addig.

Mind a két terhességemet 3-4 nap csúszás után mutatta ki csak a teszt. Így még izgulhatok egy darabig.

2013. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:

Az előbb fel akartam takarítani a konyhát. Lehajoltam és két oldalt eléggé fájt, szerintem a betefészkem lehetett, úgyhog inkább úgy döntöttem, hogy most hanyagoljuk a dolgot. Mintha még most is érezném, ahogy itt fekszem az ágyon.

Ez ugye nem rossz jel? Mért fájhat a petefészkem?

2013. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!